Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hopes

Reklama blokuje

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne czy to przeglądarka Microsoft Edge czy chrome w przypadku tej konkretnej reklamy z screena nie mogę przeglądać normalnie forum za pomocą myszki. Muszę posługiwać się tab na klawiaturze co strasznie denerwuje. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany będę musiał zablokować wszystkie reklamy.

d69a896a8428ea20.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleć system adwcleaner + zainstaluj Ublock orgin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

u mnie reklama jest widoczna jako tło z tyłu forum, skasuj casteczka może pomoże

 

Beztytulu_qeqneeq.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adwcleaner poleciał już dawno. Najlepsze to że problem występował na dwóch PC. Póki co pomogło wyczyszczenie ciasteczek, dzięki temu zmieniła się reklama. Jak się sytuacja powtórzy to zainstaluję Ublock orgin. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej to samo w przypadku tej reklamy więc instaluję blokadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlotoUchy

Serio przeglądasz strony bez blokowania reklam? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio przeglądasz strony bez blokowania reklam? XD

 

Są portale, które szanują czytelników i reklamy są tam albo nienarzucające się i mało widoczne, albo nie ma ich prawie w ogóle (benchmark, purepc). Naprawdę można ich wtedy nagrodzić za postawę i wyłączyć blokowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzsztukwszelakich

ty to naprawdę masz jakis wielki zyciowy problem związany z pclabem. Masz jakies inne zajęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam inne podejście. Dzisiaj zauważyłem, że AdBlock ma w końcu opcję:

"Pokazuj reklamy wszędzie z wyjątkiem tych domen..."

Najwyższy czas!

 

Pierwszy raz pomyślałem o AdBlocku 2-3 lata temu właśnie z powodu denerwujących reklam na PClabie.

Dzisiaj wyskoczyli z ogromną reklamą na cały ekran jakiegoś filmu. Nie dało się zamknąć, a dodatkowo wyraźnie zakrywało część treści strony więc zainstalowałem blockera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ja reklamy tutaj juz dawno zablokowalem bo dzialy sie cyrki np. nie mozna wybrac zadnego linku bo tak jakby niewidzialna reklama zaslaniala strone albo cyrki jak w/w

 

Dla testu wylaczylem przed chwila ublocka i ... screeny ponizej :E

 

Czesc strony zaslonieta przez reklame :)

 

CRgP6Cf.jpg

 

a ponizej

 

rc9cNSD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam to samo. Po prostu część strony jest niedostępna (wycięta) i nic nie da się z tym zrobić. (Właśnie zniknęła – przy którymś z kolei wejściu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLab ma pewnie jakiś grafik typu "Zdenerwowanie użytkowników vs przychody z reklam" i najwyraźniej przychody dalej są nieproporcjonalnie wyższe niż chęć zainstalowania AdBLocka.

Nie dali jeszcze jednego typu reklam - te reklamy, które otwierają się w osobnym oknie po kliknięciu czegokolwiek na stronie i do tegoż okna najpierw przenoszą użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tez u mnie wyskakuje ta reklama zwłaszcza na iPadzie! Nie idzie przeglądać forum z urządzenia mobilnego :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Używam trybu desktop na komórce. Czasem włączenie go ponownie w Chrome pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Reklama zakrywa pół forum tak, że nie da się korzystać. Włączenie adblocka pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest problem ze skalowaniem niektórych formatów na forum. Tym razem był to screening, który nie jest formatem inwazyjnym, a niestety tutaj na forum zrobił siekę ;) W każdym razie już więcej się tutaj nie powinien pojawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...