Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KenpachiSC

Zacinanie się komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj podczas grania (w różnych odstępach czasu od włączenia gry) zaciał mi się komputer 3x i automatycznie zresetował. Wcześniej nigdy nie zdarzyły mi się takie problemy nawet raz, dopiero dzisiaj. Jedyne zmiany jakie nastąpiły w ostatnim czasie, to zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej od Nvidii 416.16. Czy ktoś po zainstalowaniu tych sterowników również ma tego typu problemy, lub inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś resetował notorycznie jak pojawiały się cutscenki albo nawet przy filmikach przed głównym menu gry. Okazało się, że brakowało kodeka do filmów odpowiedniego formatu. Ile włosów se wyrwałem zanim to namierzyłem...

 

Na jednej grze się resetuje? Przy konkretnym miejscu czy losowo? Wcześniej w tej grze się nie resetował?

Zawsze możesz odinstalować te stery i powrócić do wcześniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś resetował notorycznie jak pojawiały się cutscenki albo nawet przy filmikach przed głównym menu gry. Okazało się, że brakowało kodeka do filmów odpowiedniego formatu. Ile włosów se wyrwałem zanim to namierzyłem...

 

Na jednej grze się resetuje? Przy konkretnym miejscu czy losowo? Wcześniej w tej grze się nie resetował?

Zawsze możesz odinstalować te stery i powrócić do wcześniejszych.

 

Resetowało mi się w jednej grze, bo tylko w jedną grę grałem, w miejscach losowych, w różnych odstępach czasu jak wspomniałem. Potem pomyślałem, że licznik FPS wbudowany w monitor (mam nowy monitor od 10 dni, i dopiero wczoraj na dłużej zostawiłem włączony licznik FPS podczas grania) może powodować jakieś sprzeczki z komputerem,bo żeby licznik FPS działał musi być włączony g-sync. Wyłączyłem więc ten licznik, i grałem wczoraj ponad 2 godziny jeszcze (oczywiście karta graficzna obciążona na full, procesor też był mocno obciążony, bo Assassin's Creed: Origins potrafi wykorzystać i7 8700k dosyć mocno jak na grę), żeby przetestować i nie było żadnego zacięcia PC, dzisiaj też grałem parę godzin, i również bez zacięcia. Można potencjalnie przypuscić, że ten licznik FPS w monitorze gryzł się w jakiś sposób z PC, ale oczywiście będe monitorował pracę komputera, żeby wykluczyć inne opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...