Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

inightwolf

fotel czy sofa dla gracza konsolowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Robie sobie wlasnie pokoj gamingowy i pare pytan mam:

 

1. sofa czy kanapa (telewizor 55 cali)

2. skora czy material

4. telewizor na meblu czy telewizor wiszacy na scianie

5 jakies pozostale sugestie co dokupic albo jak co poustawiac? wiem np ze telewizor nie powinien byc na przecowko okna itp

 

Moze cos jeszcze warto dokupic?! (tylko nie kierownice)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. do konsoli imho sofa

2. materiał, zdecydowanie

3. brak

4. na ramieniu na ścianie

5. pomyśl o Ambilight.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Nie chce zeby TV byl wysoko bo srodek tv musi byc na wysokosci oczu. Juz mialem tv wyzej na ramieniu i po parogodzinnym graniu oczy sie mecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uchwyt przecież się montuje na wybranej przez siebie wysokości, więc nie wiem w czym problem :E

 

zawsze to miejsce zaoszczędzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To postaw na meblu.

To czy telewizor będzie stał czy wisiał to tylko indywidualne preferencje danej osoby.

Nie ma lepszego czy gorszego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. A korzystal ktos z was z ambilight? Jak wrazenia?

Kiedyś włączyłem lampkę led za monitorem, liczy się :E ? Czerń jakby lepsza :cool: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sofa czy kanapa to też bardzo subiektywny wybór- przecież wszystko zależy od modelu i jego wygody :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze może i ja się wypowiem, szczególnie na twoje ostatnie pytanie. ZDECYDOWANIE materiał! skóra (moim zdaniem zarówno naturalna jak i sztuczna są po prostu OKROPNE po czasie). Myślę, że wiesz jak wygląda siedzenie na czymś skórzanym w ciepłe dni... no nie jest to zbyt fajne, szczególnie podczas dłuższych sesji oraz próby odklejenia się.

 

Co do tego czy na meblu czy na ścianie. Miałem na ścianie i dostęp do tyłu telewizora był MOCNO utrudniony. Więc aktualnie osobiście polecałbym na meblu, na meblu również konsole, ewentualne dodatki typu słuchawki i co tam jeszcze będziesz miał możesz mieć również na meblu lub na jakiegoś rodzaju "gadżecie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tego czy na meblu czy na ścianie. Miałem na ścianie i dostęp do tyłu telewizora był MOCNO utrudniony. Więc aktualnie osobiście polecałbym na meblu, na meblu również konsole, ewentualne dodatki typu słuchawki i co tam jeszcze będziesz miał możesz mieć również na meblu lub na jakiegoś rodzaju "gadżecie".

a co jeśli ktos ma złącza skierowane w dół jak ja w swoim TV? jedno HDMI z tyłu, dwa w dół - wszystko zależy od samego TV. No i dlatego montuje się na ramieniu - jak coś to TV się odsuwa i problemu nie ma. ¯\_(ツ)_/¯

 

I szafka wtedy wolna na gadżety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli ktos ma złącza skierowane w dół jak ja w swoim TV? jedno HDMI z tyłu, dwa w dół - wszystko zależy od samego TV. No i dlatego montuje się na ramieniu - jak coś to TV się odsuwa i problemu nie ma. ¯\_(ツ)_/¯

 

I szafka wtedy wolna na gadżety.

Masz rację, to zależy od telewizora oraz od ramienia do montażu. Ja niestety miałem taki, na którym nie dało się odsunąć TV od ściany oraz nie mam wyjść w dół, więc dostęp był bardzo trudny, szczególnie jak się ma trochę dużą dłoń :D

 

Ale wiadomo, wtedy szafka jest wolna, konsola na środku, dużo lepiej i estetyczniej to wygląda, jak kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci wygodniej. To Tobie ma pasować, a nie randomowym ludziom z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci wygodniej. To Tobie ma pasować, a nie randomowym ludziom z internetu. 

 

 

Dzieki. Ale nie wiem czy mi pasuje dopuki nie zamontuje. A jak zamontuje to nie chce jyz poprawiac.

 

A ty masz tv na jakiej wysokosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, mnie denerwowało u kumpla te podświetlenie, osobiście nie mógłbym skupić się w spokoju na grze albofilmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gitara. A korzystal ktos z Ambilight? Dobre to?

Ambilight, moim zdaniem wygląda naprawdę bardzo fajnie, ale wygląda jeszcze lepiej gdy współgra z jakimś STAŁYM obrazem na TV, coś w stylu obrazu, dla ozdoby. Do grania? nie sądzę, żebyś dał radę na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czyli plan mam taki. Sofa-stolik-mebel do Tv i tv.

 

Sofa, z materialu, dwu-trzy osobowa.

 

Stolik niski.

 

Mebel do tv niski.

 

Tv, srodek tv 10-20 cm ponizej pozoomu oczu.

 

Ambilight odpada. Glosniki chyba tez odpadaja bo sasiad za sciana. Mysle o dobrych sluchawkach ale to potem.

 

W oknach, zaslonki, rolety verticale czy zaluzje?

 

Cos jeszcze byscie dali do pokoju gamingowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pokoju gamigowego to jeszcze bym kompa dał :E

 

A tak poważnie, w oknach mam zasłony oraz żaluzje, przydaje sie jak jest słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pokoju gamigowego to jeszcze bym kompa dał :E

 

A tak poważnie, w oknach mam zasłony oraz żaluzje, przydaje sie jak jest słońce.

 

 

 

Kurde nie wpadlem na to. Dobra sugestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...