Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PanIwan

Przeglądarka chrome sama otwiera nowe karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów PClab , jestem nowym użytkownikiem forum i już na sam początek potrzebuję Waszej pomocy, a mianowicie chrome sam otwiera nowe kary oraz uruchamia przeglądarkę, chciałbym prosić o skrypt , który jest w stanie mi pomóc. Załączam wynik skanu z FRST

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję

pozdrawiam

Addition.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam :o

 

postąpiłem zgodnie z instrukcjami , otwieranie kart się nasiliło , zamienia również aktualnie otwartą stronę na nową kartę ( ledwo odpisałem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zrób nowe logi. Odinstaluj rozszerzenie EnterDigital w Google Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Korzystałeś z AdwCleaner?

 

Uruchom FRST a następnie (poprzez skrót klawiszowy CTRL + Y) otwórz notatnik systemowy. Wklej w nim poniższą zawartość:

 

HKU\S-1-5-21-1229547017-983488744-1452765769-1000\...\Run: [infigo] => C:\Program Files (x86)\Infigo\Infigo.exe onrun
C:\Program Files (x86)\Infigo
EmptyTemp:

Poprzez skrót klawiszowy CTRL + S zapisz zmiany w notatniku a następnie w FRST kliknij na Fix (Napraw). Na zakończenie naprawy FRST poprosi o restart systemu.

 

Zainstaluj uBlock Origin do Google Chrome. Napisz później czy problem znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałeś z AdwCleaner?

 

Uruchom FRST a następnie (poprzez skrót klawiszowy CTRL + Y) otwórz notatnik systemowy. Wklej w nim poniższą zawartość:

 

HKU\S-1-5-21-1229547017-983488744-1452765769-1000\...\Run: [infigo] => C:\Program Files (x86)\Infigo\Infigo.exe onrun
C:\Program Files (x86)\Infigo
EmptyTemp:

Poprzez skrót klawiszowy CTRL + S zapisz zmiany w notatniku a następnie w FRST kliknij na Fix (Napraw). Na zakończenie naprawy FRST poprosi o restart systemu.

 

Zainstaluj uBlock Origin do Google Chrome. Napisz później czy problem znikł.

 

Tak korzystałem.

 

uBlock Origin zainstalowany. Jak na razie nowe karty się nie otwierają, dziękuję za pomoc :)

załączam skany z FRST

Addition.txt

FRST.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

załączam skany z FRST

W nowych logach wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych logach wszystko w porządku.

 

Witam ponownie , odpisuję z poziomu telefonu gdyż na PC korzystanie z przeglądarki jest niemożliwe , nowe karty otwierają się jak szalone a każda otwarta strona jest non stop odświeżana i po chwili zamieniana na nową kartę .. nie wiem co się dzieje , ADW nie pomaga , proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , odpisuję z poziomu telefonu gdyż na PC korzystanie z przeglądarki jest niemożliwe , nowe karty otwierają się jak szalone a każda otwarta strona jest non stop odświeżana i po chwili zamieniana na nową kartę .. nie wiem co się dzieje , ADW nie pomaga , proszę o pomoc

 

usunąłem chrome z komputera gdyż całkowicie blokował możliwość korzystania , aktualnie jestem na IE( tylko tu nie ma tego problemu ) inne przeglądarki mają ten sam problem co wcześniej(otwieranie się kart ale nie tak intensywnie jak chrome) , załączam logi...

FRST.txt

Addition.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W logach nie widzę niczego szkodliwego. Pobierz, zainstaluj i przeskanuj komputer za pomocą MBAM. Usuń wszystkie znalezione zagrożenia i podaj raport z usuwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W logach nie widzę niczego szkodliwego. Pobierz, zainstaluj i przeskanuj komputer za pomocą MBAM. Usuń wszystkie znalezione zagrożenia i podaj raport z usuwania.

 

zrobiłem skan i usunąłem zagrożenia , przeglądarka się uspokoiła , ale nadal otwiera karty oraz teraz nawet kalkulator sam się otwiera w dużych ilościach .

 

zrobiłem skan i usunąłem zagrożenia , przeglądarka się uspokoiła , ale nadal otwiera karty oraz teraz nawet kalkulator sam się otwiera w dużych ilościach .

 

 

dołączam drugi skan po usunięciu ,,zagrożenia" , sytuację którą opisałem wyżej stała się po usunięciu ,,zagrożenia" , skan Malwarebytes już nic nie wykrył...

skan Makwarebytes.txt

skan Makwarebytes2.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Używasz synchronizacji na koncie Google Chrome?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz synchronizacji na koncie Google Chrome?

 

tak ( w rozszerzeniach nie ma EnterDigital już )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź klawiaturę / myszkę zapewne to nie problem z infekcją

 

zrobiłem skan i usunąłem zagrożenia , przeglądarka się uspokoiła , ale nadal otwiera karty oraz teraz nawet kalkulator sam się otwiera w dużych ilościach .

 

 

 

 

dołączam drugi skan po usunięciu ,,zagrożenia" , sytuację którą opisałem wyżej stała się po usunięciu ,,zagrożenia" , skan Malwarebytes już nic nie wykrył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź klawiaturę / myszkę zapewne to nie problem z infekcją

 

Wątpię gdyż przeglądarka i kalkulator otworzyły się same , gdy mnie nie było przy PC . Klawiatura oraz myszka są dość nowe a wcześniej nie miałem takich problemów. No cóż chyba pomoże tylko format

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro przeinstalowanie Chroma nie pomogło, sprawdź tak. Wyłącz synchronizację Mój link. Następnie wyczyść przeglądarkę:

 

• Symbol instrukcj_qeqaaxx.png > Więcej narzędzi > Rozszerzenia > odinstaluj wszystkie nieznane i niepotrzebne Ci rozszerzenia.

• Symbol instrukcj_qeqaaxx.png > Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane > zjedź na sam spód i uruchom opcję Przywróć ustawienia do wartości domyślnych. Zakładki, historia i hasła nie zostaną naruszone.

• Symbol instrukcj_qeqaaxx.png > Ustawienia > sekcja Wyszukiwarka > klik w Zarządzanie wyszukiwarkami > skasuj z listy wszystko z wyjątkiem Google.

 

Jeśli powyższe nie pomoże, wykonaj kompleksową reinstalację przeglądarki.

• Upewnij się, że nie masz włączonej synchronizacji, która załaduje złe ustawienia z serwera po reinstalacji przeglądarki,

• Jeśli potrzebne, wyeksportuj zakładki: CTRL+SHIFT+O > Organizuj > Eksportuj zakładki do pliku HTML.

• Odinstaluj Google Chrome. Przy deinstalacji zaznacz Usuń także dane przeglądarki.

• Zainstaluj najnowszą stabilną wersję Google Chrome: Mój link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź klawiaturę / myszkę zapewne to nie problem z infekcją

 

dodam że otwieranie się kart nie jest już na tyle problematyczne ( przeglądarka raz na pare godzin otworzy się masowo , sytuacja z kalkulatorem wystąpiła pierwszy raz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź klawiaturę / myszkę zapewne to nie problem z infekcją

Miałeś rację, przeskanowałem system, przez Fix robiłem jak zalecali a tu nowa muyszka się okazała że robi błędy, włączała mi nowe karty chrome i wyłaczała film który oglądałem, przysłali mi myszkę nową i wszystko działa sprawnie. Komputer bez wirusów a tu myszka hece robiła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
    • Dragons Dogma 3 kupisz w częściach, każda osobno po 700zł każda, a każde kolejne uruchomienie gry będzie kosztowało 5$ jak Ci pasuje takie podejście to ok, ale mi nie pasuje jak wielu innym graczom takie coś.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...