Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jerryyy_ASD

Problem z myszką.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z myszką a mianowicie kiedy klikam i otwieram folder mój komputer po kliknięciu w czerwony krzyżyk zamknij folder otwiera się ponownie i tak przez parę sekund się z tym siłuje, na początku powiem że sprawdzałem każdy port oraz inną myszkę i dalej to samo. Raz działa dobrze a raz robi takie czary, myszka to jakiś A4 tech za 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czapkazdaszkiem90

Cos mi sie wydaje ze to nie wina myszki... Opisz dokladniej jak wyglada ta sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze to nie wina myszki... Opisz dokladniej jak wyglada ta sytuacja.

 

 

Z opisu kolegi od tematu tez tak rozumiem, lecz problem moze leżeć tez w podwójnym kliku czyli problem myszki. Musimy poczekać na szczegółowe info założyciela wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to napisałem wyżej co i jak nie wiem co mam więcej napisać. Myszka działa dobrze na laptopie a gdy jest podpięta pod byle jakie USB na pc zaczyna wariować, klawa działa dobrze. W ustawieniach nic nie grzebałem ale sprawdzę jak wrócę do domu i dam znać.

 

Poza tym kliknięcie dwa razy na opcję zamknij folder nie oznacza że folder się ponownie uruchamia a tutaj tak to wygląda kiedy klikam w opcje zamknij to wyskakuje mi to samo jakbym to ponownie włączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowane jakieś nakładki na shella? np. Clover? Co to za myszka, ma jakiś dedykowany sterownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że inna mysz która na pewno działa, na moim komputerze robiła to samo czyli pewnie coś z usb bo co innego tylko dziwne że gdzie nie podepne to jest to samo a z klawiaturą jest okej, czasami ten problem przestaje ciążyć ale po chwili wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli też nie wina USB bo adapter wifi oraz klawiatura działa normalnie bez problemów. Nie mam pojęcia co jest poddaję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jeśli występuje ten problem to wystarczy kliknąć byle jaki klawisz na klawiaturze i wszystko wraca do normy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...