Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

StachuGamer

Motorola g6 play

Rekomendowane odpowiedzi

1 miesiąc temu kupiłem motorolę g6 play i ma początku internet i wszystko śmigało szybko a teraz wszystko chodzi wolno i nie wiem jak to naprawić bo próbowałem wszystkiego reset format i dalej to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolno tzn tnie sie animacja , ładują sie dłużej aplikacje czy może spadł transfer lte ?

 

Miałem moto g6 play na testy , nie był to mocarz prędkości ale po miesiącu jego wydajność raczej nie spadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy go urichomiłem 1 raz i pobrałem clash royale i najpierw ładowało sie dosłownie w 4sekundy a teraz z 15 sekund albo internrtowe strony kiedyś sie szybko ładowały a teraz w 30 sek wina internetu to raczej nie jest bo mam złącze 21kb/s i jest ono bardzo szybkie

 

Była by to wina procesora albo oprogrmowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mam złącze 21kb/s i jest ono bardzo szybkie

 

trollujesz czy pomyłka w pisowni? 21 kb/s to szybki internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie moto g6 tak nie zamulała więc albo coś masz z systemem albo z telefonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zauważyłem mbps

minibitów to również bardzo wolne łącze...

 

u mnie moto g6 tak nie zamulała więc albo coś masz z systemem albo z telefonem

no właśnie, obstawiam, że coś zainstalowałeś dziwnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baronik chodziło mi o mega bity ale nie o tym temat a z zainstalowanych mam tylko clash royale clash of clans,hide online,euro truck driver,notatnik i thug life photo editor wszystkie te gry na starym tel chodziły bez zacinki i z niczym sie nic nie działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tu zdjęcie wysłać ale w programie do obliczania obciążenia podzespołów pokazywało tak że jak włączyłem tel i włacząlem clash royale obciążenie było normalne ale gdy zagrałem kilka bitew obciążenie procesora było tak duże że potrafiło utrzymać się 100% obciążenia przez 20 sek o co może chodzić procek kijowy czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w gry, to raz, dwa że kupiłeś telefon budżetowy, z budżetowym procesorem. Spodziewanie się w tak przypadku osiągnięć flagowca jest trochę bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowy telefon za 997zł tak?? Wtedy był najlepszy jaki znalazłem i sie chce odróżnić od niektórych co kupują tylko samsungi i lg chciałem spróbować czegoś nowego a pytanie zadałem głownie z powodu problemów ze sprzętem bo moge go jescze zareklamować i jest na gwarancjii 2 lata internet mam szybki i choć nie wiem jak sie wymawia szybkość złącza w bitach ale na kompie chodzi błyskawicznie. Telefon to jest maszyna ma prawo sie zepsuć jak kazdy inny tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No średnia półka to jeszcze nie jest, więc tak jest to w pewnym sensie budżetowy model i nie wiem czego oczekiwałeś. Jeśli chciałeś dobrej wydajności było brać Xiaomi Redmi Note 5 4/64 i byś nie narzekał teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem zakup tego telefonu ze względu na pojemną baterię, ale jeśli są takie problemy z płynnością to jeszcze to przemyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artuross ten telefon jest dobry tylko mi sie trafił felerny model z niedopracowanym procesorem bo napisałem do tych typów z serwisu i powiedzieli zebym jutro do nich przyjechał

 

Chelsey ten telefon jest dobry tylko mi sie trafił model z zespsutym procesorem i płytą pcb bo ktoś go pewno rzucił i dlatego jest rozwalony kazali mi go oddać do serwisu a przez 1 miesiąc chodził zarąbiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze mozna bylo miec zdecydowanie bardziej wydajnego redmi note 5 z polskiej dystrybucji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze mozna bylo miec zdecydowanie bardziej wydajnego redmi note 5 z polskiej dystrybucji

 

 

bo to nie jest telefon do grania tylko codziennego użytkowania i dobrym SoTem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Op kupił telefon i mówi że wolniej chodzi jak jakiś czas temu, a oni mu wyskakują z tekstami o budżetowym telefonie...to budżetowy telefon zwalnia po miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to czemu ,,9999999999"razy gorszy telefona jaki kupiłem 5 lat temu i służył mi do sierpnia 2018r szybkość nie spadała po 3 latach???. Pytanie głównie zadałem z powodu problemów z telefonem a nie z wydajnościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu pewnie masz coś uwalone, oddaj na serwis i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xede telefon nie ma słózyć do grania tylko do codziennego użytku a że powiedziałem że jest problem to przedstawiłem to w postaci prostych gierek i ytb albo jakieś cięższe stronki na internecie bo tam sie najbardziej muli. A tak być nie powinno

 

Fliperpl te ludzie z serwisu motoroli powiedzieli mi żebym przyszedł do nich za tydzień z telefonem bo powiedzieli że to coś z procesorem albo pcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...