Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szaju

Przepustka Wojskowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolega potrzebuje na week przepustkę bo ma spotkanie na paintball czy jakieś zawody. I nie puszcza go na to gdyż nie jest to nie wiadomo jaki powód. Wymyślił sobie ze uderzył w sarnę i ma wezwanie na Policję itp. Dowódca drużyny odrazu wpisał mu PJ ale na koniec powiedział ze ma przywieść zaświadczenie z policji, w sensie to wezwanie i teraz nie wie co ma zrobić. Wkopal się w głębokie bagno.

Ktoś coś może doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mamy pomóc krętaczowi?? Niech teraz sam wypije piwo, którego sobie nawarzyłlol2.giflol2.giflol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie brzmi czy oni to jakoś sprawdzają? Czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co sprawdzają? Skoro kazał mu przynieść zaświadczenie, bo jak słusznie można się domyślać koleś kombinuje, to musi albo się przyznać i anulować wyjazd albo... no nie wiem, wątpię, żeby mu na policji fejkowe zaświadczenie wystawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten agent wymyślił ze było opóźnienie pociągów i nie zdążył i ze dzwonił i dali mu termin 2 tyg

Tak ma zamiar powiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten agent wymyślił ze było opóźnienie pociągów i nie zdążył i ze dzwonił i dali mu termin 2 tyg ��

Tak ma zamiar powiedzieć ����

 

Jak na moje - po 2 tyg go rozstrzelają :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane, tak nie po polsku.

Stawiam, że to "wojska" obrony terytorialnej. Tam nie biorą ludzi mówiących po polsku :lol2:

 

A co do kolegi dającego przykład honoru polskiego żołnierza, proponuję zacząć polować golfem na sarny :) Może do weekendu coś ustrzeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojsko Polskie w najczystszej postaci :E

 

Jak tacy ludzie jak ziomek autora mają nas bronić w przypadku agresji obcego państwa to ja będę spierniczał drugi zaraz po Prezydencie RP.

Ziomek do wojska poszedł bo zamiast paintballa chciał postrzelać z ostrej i się deko zdziwił jak na 9mcy służby na strzelnicy był raz na 2h łącznie? Dlatego ciągnie na zawody?

 

Proponuję celowo złamać łapę gościowi, to go na zwolnienie wyślą. Tylko jak bidny będzie strzelał mając łapę w gipsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że myśli po polsku. :lol2: :lol2: :lol2:

Do noszenia worków z piachem przy powodziach za miskę grochówki tej polskości wystarczy w sam raz. :Up_to_s:

Tak w ogóle to wojska jakoby obrony jakoby terytorialnej to są znacznie bardziej dopieszczane i dogłaskiwane po główkach, niż prawdziwe wojsko...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo śmieszny temat. Mam nadzieję (choć wątpię) że się dowiemy jak to się skończy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów "starego wojska" (lata '90,może wczesne '00) mój dawny znajomy odbywał zasadniczą służbę w Wesołej.

Podobno odstawiali tam takie cyrki że o mały włos nie skończyło się wyprowadzeniem z jednostki czołgu (tak, całego czołgu) żeby przerobić go na kasę a tą na wódę.

 

Ile w tym prawdy - nie wiem, ale w to że miał dosługi 90 dni z powodu "samowolek", a żetony ganiali ich po plaży we Władysławowie a ziomek uciekał z prytą w ręku jestem w stanie uwierzyć :) (to podobno był około 40 dzień ciągnącej się samowolki, kilka dni później złapali go, prokuratura wojskowa i dolepione wspomniane 90 dni dosługi)

 

 

Pryta=36fe19ceb179bebbfcb17d3b7bb7cf73.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolega ma przerypane. Podrobi zaświadczenie i się wyda, to pójdzie do więzienia za podrabianie dokumentów. Przyzna się to dostanie wartę przez najbliższe 3 miesiące co noc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej trzeba się cieszyć z tego, że mamy na PClabie samych altruistów, którzy martwią się o rodzinę i znajomych na tyle, że zakładają tematy w ich sprawie ;)

 

Jedyne wyjście z sytuacji to chyba rozwalenie sobie auta i umazanie wgniecenia wieprzowiną z obiadu i sierścią psa koloru sarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Bardzo sprytny ten kolega.

 

Skoro kazali mu przynieść zaświadczenie to kolejne łgarstwa mogą go tylko pogrążyć. Napisz jak to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic innego nie zostaje jak ubić jakąś sarnę.

Kłopot polega na tym, że na raporcie policji będzie dokładna data i godzina zdarzenia. Więc jak ktoś to sprawdzi w jednostce, to nie dość, że będzie miał uszkodzony samochód, to jeszcze i tak kara go nie ominie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego mógłby być dobry scenariusz na jakąś komedię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że będzie miał uszkodzony samochód

Dobrze, że masz dobrze ułożone priorytety, c... z sarną, szkoda samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkopal się w głębokie bagno.

Ktoś coś może doradzić?

może uciekać do gwatemali - polecam cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nigdy nie dzwonił (mam tylko OC) po uderzeniu sarny na policję bo tylko bym poniósł zbędne koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś takiego jak wezwanie telefoniczne?

 

Walnął sarnę, zadzwonił na policje i przy tej jednej rozmowie wezwali go na komendę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...