Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Neto88

xbox a gry z allegro za 2dyszki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako ze prawdopodobnie bede na 3 miesiace wyjezdzal z kraju w delegacje musze kupic sobie na ten czas konsole, bede mial tam monitor 22cala na wiekszy nie ma mozliwosci transportowych i warunkow. Wiec bede gral tylko w full hd na malym ekranie.

 

Pytanie moje brzmi czy xbox one s bedzie w tej sytuacji zlotym wyborem? Z racji ze na allegro spotykam gry po 25zł do gry offline... a tylko taka mnie interesuje.

 

konsola nowa to koszt koło 1000, kilka gierek i w 1100 sie zmieszcze. i Tak pojdzie do zyda jak wroce do kraju.

 

Pytanie glowne czy jak zakupie jakas gre za 25zł sciagne dostosuje sie do intrukcji ze nie moge ustawic jako glowne konto to czy moge kupic tak kilka gier z roznych aukcji? i beda mi dzialac ?

przykladowa aukcja : link do aukcji - kliknij

 

rozumiem ze bedzie to dzialac tylko w przypadku podlaczenia konsoli do neta? net potrzebny do odpalenia gry czy ciagle ma byc dostep. Bo bede udostepnial z galaxy s9 bo tam nie bedzie neta a nie chce by pakiet mi zjadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie jestem pewny, ale chyba co 2-3h będzie wywalał komunikat, żeby się zalogować - jeżeli jesteś offline z włączonym netem.

Jeżeli będziesz całkiem offline to powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki men, moze ktos na 100 % potwierdzi bo to istotne przy zakupie.

Nie chce akcji ze pojade a tam nic nie działą i bede w dupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tymi grami jest, niektóre da się grać ciągle offline, ale np. Forze Horizon 4 żeby odpalić potrzebujesz być online na tym kupionym profilu i poczekać aż się odpali gra, wtedy możesz iść w offline.

Ale jak długo możesz być offline, tego nie wiem, bo nie testowałem. Wiem że Red Dead Redemption 2 możesz grać ciągle offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...