Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karolw_bxl

Windows po aktualizacji nie dziala prawidlowo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Okolo roku temu zlozylem sobie koputer i postawilem na system od Microsoftu. Zaluje swojej decyzji bo nie ma momentu gdzie wszystko dziala przez dluzszy czas.

Mianowicie instaluje juz moze z 10 raz system Windows 10 Pro x64. Posiadam kilka dyskow i instalacja na dysku SSD na zlaczu M2 albo zwyklym nie wiele tu zmienia. Na poczatku myslalem ze jest to wkestia wadliwego dysku ale co sie okazalo dzieje sie tak z kazdym dyskiem. Windows prawidlowo pracuje do momentu kiedy nie prosi o uruchomienie ponownie komputera w celu zainstalowania aktualizacji : wersja 1703 dla procesorow x64 KB4462937

Nastepnie ekran sie zawiesza na 30% i wisi do momentu kiedy recznie nie zresetuje komputera.

Potem raz gora dwa razy udaje mi sie odpalic prawidlowo system tak aby zaladowal sie prawidlowo pulpit.

Po ponownym uruchomieniu wyskakuje mi niebieski ekran z bledem : "Inaccessible boot device".

Komputer sie samodzielnie restartuje wyswietla sie okno z automatycznym naprawianiem i wykrywaniem bledu.

Niestety automatycznie nic nie naprawia wtedy wybieram opcje reinstalizacji windows z opcja zachowania plikow osobistych.

Na koncu wyskakuje niebiski ekran ze zostal napotkany jakis problem podczas proby reinstalizacji pc i ze zadne zmiany nie zostaly wprowadzone...

 

Prosze bardzo o pomoc w rozwiazaniu tego problemu aby moc normalnie zaczac kozystac z PC

Moja konfiguracja:

Intel Core i7 7700K

Asus Maximus IX Hero (intel Z270)

16 GB RAM (2x 8GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3000MHz)

SanDisk SSD Plus 120 GB

Be quiet Power Zone 750W Model Z1

Geforce GTX 1070 PALIT Super Jetstream

Windows 10 Pro x64 fr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz obraz przez Media Creation Tool i z niego zrób bootowalny nośnik oraz na innym pen (spróbować nie zaszkodzi) miałem podobnie z 1511 na m.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...