Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tadeus

Mikrofon na usb - niska czułość - Jak ją zwiększyć w czasie rzeczywistym? Bez vrcable

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj udało mi się odkopać mój stary mikrofon, którego zdążyłem już pogrzebać, po tym gdy poziom szumów nagle wzrósł do poziomu przekraczającego jakąkolwiek normę. Coś mnie jednak wczoraj tknęło i rozebrałem obudowę. Jak się później okazało, moje starania przywróciły mikrofon do świata żywych. Ale mniejsza o to...Mowa tu oczywiście o Behringerze C-1U - modelu dosyć znanym ze swojej niskiej czułości. O dziwo, po amatorskiej "naprawie", głośność szumów zbiła się na tyle, że dźwięk nawet po podbiciu do poziomu, z którego jestem zadowolony, nie zbiera na tyle szumów, by było potrzebne jakiekolwiek odszumianie. Stąd moje pytanie? Czy jest jakiś sposób, aby podbić czułość mikrofonu z wbudowaną kartą dźwiękową? Opcja z wirtualnym kablem odpada - nie chcę dodatkowo obciążać procesora. A, i grzebanie przy elektronice również. Nie znam się na tym i najpewniej bym coś zepsuł. Nie szukam także nowego mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, znalazłem rozwiązanie. Jeśli ktoś jest ciekaw jakie, niech uderza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...