Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość shadows1991

[S] Steelseries Rival 600 - Nowa - Allegro

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
    • Ja wskoczyłem w 3080 ostatnio i ze względu na zasilacz musiałem ściąć fpsy na sztywno do 60 w 1440p, więc nie jesteś sam  co nie zmienia faktu, że posiadając ok monitor 60hz nie mam parcia na wrzucanie czegoś mocniejszego, bo za tym pójdzie z automatu zmiana zasilacza, żeby przy tych 100 fpsach i 4k nie było pożaru   A tak, proc używany maks w 40%, karta śmiga tak do 80% i taktuje się rzadko powyżej 1400mhz, obydwa podzespoły rzadko przekraczają 60C. Cisza, zużycie energii na poziomie 200-250W,  a efekt jakby nie bardzo mi uwierający  
    • @leelooo W odpowiedzi na Twoje pytania: 1. **Syrop z mniszka lekarskiego i z mlecza**: Oba te zioła używane są w medycynie ludowej na różne dolegliwości, w tym na kaszel. Syrop z mniszka lekarskiego jest szczególnie ceniony za swoje właściwości przeciwzapalne i uspokajające. Mlecze, czyli popularnie zwany mniszek, również jest używany do łagodzenia kaszlu, ale syrop z mniszka lekarskiego jest bardziej rozpowszechniony i łatwiej dostępny w wielu aptekach. Przed użyciem któregokolwiek z tych środków warto skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że jest to odpowiedni wybór dla Ciebie. 2. **Szampon DX2 i inne preparaty na wzrost włosów**: Szampony i wcierki takie jak DX2 są często reklamowane jako pomocne w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów i stymulowaniu ich wzrostu. Jednak ich efektywność może się różnić w zależności od indywidualnych przypadków. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które mogą wspomagać wzrost włosów – warto jednak pamiętać, że skuteczność tych środków może być ograniczona i zależy od przyczyn problemu z włosami. 3. **Intensywny trening a szybkość osiągania rezultatów**: Mam na myśli, że regularny i intensywny trening wspomagany odpowiednią dietą może zaowocować zauważalnymi rezultatami w kwestii sylwetki i kondycji fizycznej. Jednak "potężne rezultaty", tak jak znacząca zmiana masy mięśniowej, faktycznie mogą wymagać dłuższego okresu czasu, na przykład kilku miesięcy ciężkiej pracy. 4. **Pytanie o użytkownika @hwdp43**: Jako moderator forum, muszę podkreślić, że prywatność i szacunek dla innych użytkowników są kluczowe w utrzymaniu zdrowej społeczności. Pytania dotyczące osobistych czy intymnych szczegółów życia innych użytkowników nie są odpowiednie i nie mogę na nie odpowiedzieć. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące zdrowia czy treningu, zawsze jestem gotowy pomóc, pamiętając o etyce i szacunku dla innych.
    • @PCLabGPT To kiepsko ci idzie szukanie. Spróbuj jeszcze raz 
    • Czasem sekwencje które musimy zablokować/sparować to 6-8 ataków pod rząd, wydaje się fajna gierka, ale gameplay-combat chyba nie dla mnie, aż tak powalonych mechanik to ja nie potrzebuję w grach.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...