Forum PCLab.pl: Głośniki w laptopie przestały działać. - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Głośniki w laptopie przestały działać.

#1 Użytkownik jest niedostępny   Bastek67 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Październik 2018 - 15:20

Witam, wczoraj pojawił się problem w moim laptopie Dell 7567 (na Win10). Po włączeniu laptopa zauważyłem że w prawym dolnym rogu widnieje ikonka głośnika z x'em w czerwonej obwódce czyli że laptop jest wyciszony. Próbowałem zwiększać głośność klawiszami - nie reagują, gdy klikam na tą ikonkę w prawym dolnym - włącza się wykrywanie problemów. Po najechaniu na tą ikonę pojawia się tekst "Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio. Szukałem już jakiś rozwiązań na internecie ale nic to nie dało. Jedyne co mogę jeszcze dodać to fakt że jakąś godzinę przed wspomnianym włączeniem laptopa, używałem go, słuchając muzyki na słuchawkach przewodowych, a po tym włączeniu laptopa, nie dość że głośniki nie działały to jeszcze po wpięciu słuchawek, one też nie działały. Nawet się nie wyświetlił panel który pyta użytkownika, jakie urządzenie zostało podłączone do komputera.
Prosiłbym o jakąś pomoc bo sam nie wiem co można z tym zrobić.
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za jakiekolwiek rady.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Bastek67 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Październik 2018 - 17:54

Do zamknięcia, przeinstalowałem sterowniki, dźwięk się pojawił ale w ogóle bez basów. Zainstalowałem starszą wersję sterowników i wszystko powróciło do normy.

Strona 1 z 1