Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Aspartam K

Ryzen 5 2400GE

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można kupić ten procesor? Słyszałem, że ma być stosowany głównie w OEM, a czy istnieje jakaś możliwość normalnego kupna? Czy będzie? Sporo ludzi zaciekawił ten procesor, ale raz Athlonem sobie trochę strzelają w stopę przez brak mnożnika, a tak tutaj przez brak możliwości zakupu. Dla jasności nie chodzi mi o procesor 2400G tylko jego bardziej ekonomiczną wersję 2400GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić ten procesor? Słyszałem, że ma być stosowany głównie w OEM, a czy istnieje jakaś możliwość normalnego kupna? Czy będzie? Sporo ludzi zaciekawił ten procesor, ale raz Athlonem sobie trochę strzelają w stopę przez brak mnożnika, a tak tutaj przez brak możliwości zakupu. Dla jasności nie chodzi mi o procesor 2400G tylko jego bardziej ekonomiczną wersję 2400GE.

 

Nie wiem czy taniej nie wyjdzie Cię zakup 2400G i undervolting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taniej nie wyjdzie Cię zakup 2400G i undervolting.

 

Chodzi mi bardziej o TDP, tam jest wręcz miazga jeśli chodzi o porównanie z 2400G, chociaż może ten procesor jest tańszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ciężko je znaleźć na e bay'u są ale cena niezbyt przyjazna ;) (ok. 1000zł z wysyłką) a zwykły G w pl za około 650zł ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o TDP, tam jest wręcz miazga jeśli chodzi o porównanie z 2400G, chociaż może ten procesor jest tańszym rozwiązaniem.

 

Ma obniżone TDP bo:

 

- Ma niższe taktowanie,

- Ma obniżone napięcie.

 

Obie rzeczy możesz zrobić. Pamiętaj, że zwykły 2400G ma cTDP (45-65). Możesz go skonfigurować jakoś 45W i będziesz już niemal w tym samym miejscu co 2400GE. Wszystko zrobi się samo, nie musisz się na tym znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek.B

2400GE nie wiem czy nie jest tylko lub głównie dostępny w komputerkach AIO.

Właśnie czekam na paczkę z Lenovo 520 gdzie jest właśnie ten 2400GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...