Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ja rule

Jaka min prędkośc internetu do filmów z np. cda.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest wymagana min prędkość down aby móc oglądać filmy bez przerywania w 720 p np z cda.pl albo netflix, czy inne tego typu streamowe portale???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przykładowo polski serwis IPLA.TV do oglądania materiału w niskiej jakości (360p) zaleca posiadanie łącza o prędkości minimum 512Kb/s, a dla jakości HD (720p) 2Mb/s. W przypadku popularnego YouTube do oglądania materiału w jak najlepszej jakości (1080p) zaleca się łącze o przepustowości 6Mb/s." Proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam prędkość download 200 mbit i zastanawiam się na zmniejszeniem(tak!) prędkości bo nie potrzebuje już tak szybko. Myślałem o pakiecie u mojego dostawcy 50 mbit down. Czy filmy w full hd z cda.pl też bez problemy obejże na takiej prędkości??

 

Wiem że to może dziwne ale nie gram w gry online, nie ściągam a konkretnie nie piratuje(kiedyś tak stąd te 200 mbit, jestem szczery), więc po cholere mi 200 mbit??? Niedawno kobita dzwoniła do mnie z propozycją światłowodu 1 gb/s. Do czego to ja wykorzystam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Niedawno kobita dzwoniła do mnie z propozycją światłowodu 1 gb/s. Do czego to ja wykorzystam.... " No jak do czego do Warezów wykorzystasz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej się kolego. Skończyłem z piractwem. Nigdy więcej kraść. Mówię to szczerze i stanowczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[..]aby móc oglądać filmy bez przerywania w 720 p np z cda.pl [..]

 

Nie śmiej się kolego. Skończyłem z piractwem. Nigdy więcej kraść. Mówię to szczerze i stanowczo.

No to zdecyduj się, albo cda.pl albo nie :)serwis-cdapl-na-liscie-pirackich-stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dla jakości HD (720p) 2Mb/s
Niezłe HD :) A żeby było bez przerywania to warto mieć zapas, np. 2x.

 

np z cda.pl
Może jeszcze weeb.tv :) Te streamy to legalne piractwo i takim piratem jesteś ("już rozpowszechnione" czyli legalne wg prawa). Weeb.tv jest fajne do testów. Bardzo dawno nie korzystałem, ale tam bufor to było zaledwie 2 sekundy - paranoja. Ponadto Neostrada nie dawała rady z 1 Mb/s (gdy inne łącza w tym samym czasie dawały).

 

W każdym razie mając 200 Mb/s zrób testy i jeśli OK to na 50 Mb/s nadal będziesz mógł sobie "kraść" na cda.pl (bo jeśli operator ma małą rurę to nie ma różnicy 5 czy 5000 Mb/s, obie dadzą np. 1 Mb/s).

 

Zaś dużą szybkość zawsze da się wykorzystać by szybciej ściągnąć. Nie chce mi się ściągać gier na Xbox One po 2 dni, a Firefox w minutę mnie wkurza, przyśpieszenie do 15 minut i 1 sekundy by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej tylko bez takich, co do CDA.pl to nie wiedziałem i tyle, nie będę z nich korzystał tylko z HBO go albo Netflix. A mi tu dokuczacie a sami pewnie ściągacie po nocach z torrentow, a ja z tym skończyłem raz na zawsze, a z was hipokryci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej tylko bez takich, co do CDA.pl to nie wiedziałem i tyle, nie będę z nich korzystał tylko z HBO go albo Netflix. A mi tu dokuczacie a sami pewnie ściągacie po nocach z torrentow,

Torrenty? Ktoś tego jeszcze używa? Ja ostatni raz uruchomiłem jeszcze µTorrenta pewnie z 10 lat temu (właśnie wszedłem na stronę programu i widzę że są nawet płatne wersje, czyli ktoś tego używa :) )

 

a ja z tym skończyłem raz na zawsze, a z was hipokryci.

A może dalej jesteś ukryty piratem tylko o tym nie wiesz ;) (jak z cda.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem że nie będę korzystał z CDA.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem że nie będę korzystał z CDA.pl.

Nie obraź się, ale nie zrozumiałeś. O CDA.pl wiemy, bo zostało to tu wyjaśnione. Ale może jest jeszcze coś czego używasz, a nie wiesz że to pirackie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System mam oryginalny legalny z lapkiem, antywir eset kupiony(w sklepie stacjonarnym pudełkowa wersja), z torrentów już nie korzystam(kiedyś tak) nawet klienta nie mam zainstalowanego, muzyki i filmów z YT nie ściągam, to samo tyczy się torrentów czy jakiś tam warezów, nie kupuje żadnych programów za 2 grosze z allegro, no ja nie wiem czy coś moge pirackiego robić? Może coś nieświadomie ale napewno nie specjalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...