Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rpd

Wieszający się Windows 7, sporadyczne restarty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z komputerem, który działa jako serwer dla konkretnego programu do zarządzania firmą. Jest to HP Compaq Elite 8000 (hp au245av). System który jest na nim zainstalowany to Windows 7 Pro. Problemy które z nim są to zawieszanie się systemu, którego odwieszenie możliwe jest jedynie poprzez fizyczny restart przyciskiem zasilania - co ciekawe kursorem myszy można ruszać wtedy. Od połowy września zdarzyło się także kilka (ok. 7) restartów, ale podobno bez BSODa. Istotne jest to, że w komputerze są dwa dyski WD połączone w macierz RAID1. Co już sprawdziłem: Temperatury komponentów (procesor w czasie użytku ma około 40/45 stopni), kondensatory na płycie i w samym zasilaczu nie są wybulone, napięcia zasilania mierzone miernikiem pod obciążeniem nie pływają i są na odpowiednim poziomie, Memtest przeleciał 2 razy bez jakichkolwiek błędów, SFC także nie wykryło żadnych niespójności. Mam wątpliwości co do sprawności jednego z dysków, załączam screeny z programów do diagnostyki dysków. Jakieś sugestie? Dysk dogorywa czy są jeszcze jakieś inne możliwości?

 

http://fotowrzut.pl/0Y2PDUL2C8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...