Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

damion20

Szukam zasilacza pod 1155

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki zasilacz polecacie. Może być używany i tani, ale jak nowy będzie lepszy to rozważe pod tą płytę główną GIGABYTE GA-H61M-S2PV 1155 DDR3. Procek będę chciał jakiś I3 lub I5 używane z allegro znalazłem taki Procesor Intel Core i5-2400 4x3,1GHz s1155 95W OEM czy będzie dobry? A grafikę kolega polecał z tych gtx750, gtx650, (ti) hd 7770, hd7790, hd 5770 czy nawet coś droższego typu gtx 950 czy gtx 1050 która by była warta? Pamięć ram będę chciał 8 GB mieć ewentualnie więcej jak warto. Komputer bym chciał głównie do gry American truck simulaton i X plane I Sims 4.czy warto jeszcze tą płytę 1155 kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

to szukasz zasilacz czy chcesz zapytać czy warto kupić tą płytę główną :hmm:

 

Fortron HHN 350W (85)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to szukasz zasilacz czy chcesz zapytać czy warto kupić tą płytę główną :hmm:

 

Fortron HHN 350W (85)

Czy ten zasilacz da rade ze wszystkimi kartami graficznymi co wymieniłem? A już ktoś mi proponował ten zasilacz pisałem do gośćia z allegro czy da rade zasilacz to mówił ze nie da rady i juz sam niewiem. A spytałem o płytę żeby nie zakładac postów więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

Czy ten zasilacz da rade ze wszystkimi kartami graficznymi co wymieniłem? A już ktoś mi proponował ten zasilacz pisałem do gośćia z allegro czy da rade zasilacz to mówił ze nie da rady i juz sam niewiem. A spytałem o płytę żeby nie zakładac postów więcej.

tak spokojnie da radę ;) a nawet pociągnie jakąś starą grzałkę (gtx'a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak spokojnie da radę ;) a nawet pociągnie jakąś starą grzałkę (gtx'a)

A gtx 950 czy gtx1050 ktora karta bedzie najlepsza z tej listy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortron 350w nie pociągnie gtxa 950.

Kup vero l2 500w i spokój na kilka lat i jezzcze w przyszłym komoie posłuży.

 

za pisanie takich bredni powinien być pepermenty ban na kilka lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortron 350w nie pociągnie gtxa 950.

Kup vero l2 500w i spokój na kilka lat i jezzcze w przyszłym komoie posłuży.

GTX 950 to nawet fortron 250w by pociągnął gdyby taki był ,z tych kart co on wymienił to najbardziej prądożerny jest właśnie ten GTX a mimo to pobòr całego kompa zamknie się w max 200w. Vero l2 nie bierz ja kupiłem i na drugi dzień oddany jako wadliwy restarty kompa i te sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vero l2 nie bierz ja kupiłem i na drugi dzień oddany jako wadliwy restarty kompa i te sprawy.

 

To że ty trafiłeś wadliwy egzemplarz nie oznacza że to zły zasilacz. To jeden z najlepszych zasilaczy w swojej półce cenowej. Vero L2 600W u mnie leciał w koparce pod 2 x R9 280 + 2x RX 560 i nie było najmniejszego problemu po niemal roku pracy pod 100% obciążeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RobONtouR

To że ty trafiłeś wadliwy egzemplarz nie oznacza że to zły zasilacz. To jeden z najlepszych zasilaczy w swojej półce cenowej. Vero L2 600W u mnie leciał w koparce pod 2 x R9 280 + 2x RX 560 i nie było najmniejszego problemu po niemal roku pracy pod 100% obciążeniem.

można powiedzieć że trafiłeś kolego na dobry egzemplarz jak ślepa kura ziarnko bo to bardzo awaryjne zasilacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można powiedzieć że trafiłeś kolego na dobry egzemplarz jak ślepa kura ziarnko bo to bardzo awaryjne zasilacze

zapytałbym o źródło tych rewelacji ale... mało mnie ono obchodzi bo jest tak samo wiarygodne jak i cały ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A I5 2500 da rade? Żeby nie zakładac nowego tematu to jaka karta graficzna pod zestaw najlepsza będzie tylko z allegro używane lub nowe tanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...