Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

faxnn

Wentylatory do obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Rozglądam się za wentylatorami 120mm w ilości sztuk 4 i jednym 92mm i jedynie wpadłem na coś takiego:

 

Wentylator na top - Noiseblocker XL1

Wentylator na tył - Noiseblocker XB1 lub Enermax UCTB9

Wentylator na radiator procesora - Noiseblocker L-XLP (to samo co XL1 tylko ma PWM)

2 Wentylatory na przód procesora - Noiseblocker XL1

 

Czy nadal to są dobre wentylatory czy na rynku pojawiły się lepsze konstrukcje?

Chciałbym żeby to były i ciche konstrukcje jak i takie które wytrzymają próbę czasu. Szczególnie żeby łożysko dawało radę w poziomie(czyli na topie i radiatorze cpu).

 

Tak na marginesie, wiem że jest temat dot. wentylatorów ale mało kto w nim odpowiada a mi zależy na odpowiedziach bo muszę szybko podjąć decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz jeszcze na modele PK-1,-2,-3. Noiseblocker to najlepszy wybór. Zarówno horyzontalnie, jak i wertykalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz jeszcze na modele PK-1,-2,-3. Noiseblocker to najlepszy wybór. Zarówno horyzontalnie, jak i wertykalnie.

 

PK już za drogie. A modele z PWM różnią się czymś? Tak samo jeśli chodzi o wentylatory UCTB od Enermaxa, są one w jakimś stopniu gorsze czy ta sama półka co XL1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UCTB od Enermaxa są ciche, ale na 4 sztuki jakie miałem, to dwie potrafiły terkotać. Ogolnie Mialem tez Vegasy, które terkotały cały czas na kazdych obrotach. Przy T.B Appolish za to terkoczą tylko jak są poziomo. :) Więc z Enermaxami róznie bywa, ale UCTB mają fajny CFM przy dosyć spoko cichej pracy(obrotach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Enermaxa od ponad dwóch lat i jestem z niego bardzo zadowolony, nie terkocze i jest wyjątkowo cichy z tym że ja mam 140mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...