Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smolus

Intel burn test i7 8700k

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bo ja już zgłupiałem

Memtest 3h testów 0 błędów, ram po reklamacji przysłali nowy bo były problemy ze stabilnością na 4,7 wywalał bład w OCCT po 3 minutach.

Procesor po skalpowaniu podkreciłem na 4.9 vcore 1.31

Test prime95 3 godziny 0 błędów Temp procesora 65 stopni max sekcji 70

Test intelburn freezy na 10-20 sekund wywaliło artefakty.. i pomaga tylko reset kompa

Test OCCT 1h 0 błędów wszystko ok, Test z AVX 90% memory, temperatury procka 70 sekcja 80 zero błędów.

płyta z370 aourus gaming7

Dodam jeszcze że w prime gdy miałem napięcie 1.3 zbijało zegary w coretemp po podbiciu 1,31 było już ok.

Tak więc zgłupiałem całkowicie co program to co innego dać sobie spokój i kierować się occt i primem?

 

 

Mała aktualizacja po zmianie poradnika co wyłączyć w procesorze.

 

Wyłączyłem tylko C-Statusy procesora nie jest na sztywno zbija sobie zegary, intelburn przeszedł z mniejszymi freezami,Boje się dać mu wiecęj vcore ponieważ niby jest ustawione na 1.31 a płyta i tak podbiła go do 1.34 i w tym momencie występuje prawdopodobnie delikatny freez 2-3 sekundy.

 

podpowie ktoś czy jest wszystko ok zostawić czy coś dalej kombinować bo już nie mam pomysłu

 

https://zapodaj.net/2d1a37cf1717b.png.html

na maximum są dramatyczne freezy i wyłącz się ekran, oraz psyhical memory load podbija do 95% gdzie na very high tylko do 45%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...