Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość michal199909

[Ok 3000] Laptop uniwersalny, dla studenta, czasami jakaś gierka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal199909

Witam poszukuję laptopa głownie na studia, ale czasami też w coś zagram, w bardziej wymagające gry wystarczą najniższe ustawienia.

 

Wpadł mi w oko ten huawei i nie wiem czy go wziąć.

 

HUAWEI MATEBOOK D

 

Celowałbym w coś w tym stylu, mogę dopłacić, jeśli warto.

 

Potrzebuję dysku ssd, dobrego procesora i niezintegrowanej grafiki. MX150 byłby wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei Matebook jest OK.

Alternatywnie:

Lenovo Ideapad 520-15 i5-8250U/8GB/256/Win10 MX150 Szary za 3199zł

Podzespoły b.podobne do tych w Huawei, róznica tak, że w przypadku Lenovo masz podświetlaną na biało klawiaturę. lub

HP Pavilion 15 i5-8250U/8GB/256PCIe/W10/IPS MX150 za 3199zł

Wyposażenie również identyczne jak w przypadku Lenovo i Huawei. HP posiada natomiast nieco szybszy dysk SSD na interfejsie PCIe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal199909

Teraz to mam dylemat

Lenovo ma grafikę 4gb

 

A z tych 3 tylko huawei jest w mediaexpert, tylko ten sklep jest u mnie, jeszcze neonet..

 

Który byś wybrał

 

Ewentualnie coś z gtx1050 bo jest dużo wydajniejszy w grach, choć tak dużo grać nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla studenta strzelam że bez systemu. Powinieneś mieć dostęp do oprogramowania z uczelni.

Lenovo Ideapad 720-15 i5-8250U/8GB/256 RX560 Szary 3099 zł

Matryca FULL HD IPS całkiem niezła, procesor 8 generacji, dysk SSD na PCIe wydajniejszy od tradycyjnych, dobre wykonanie, aluminiowa obudowa przy tym stylowa obudowa, całkiem niska waga, wyższa seria Ideapadów, wygodna podświetlana klawiatura, przyzwoicie grające głośniki, dobra kultura pracy. Model posiada wydajniejszą grafikę na poziomie trochę niższym jak GTX1050 lecz sporo wydajniejsza od MX150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal199909

System raczej potrzebny, nie chce bawić sie w kopie.

 

Zostaje mi chyba tylko ten huawei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś studentem, to powinieneś mieć dostęp do dreamsparka czy jak to się tam teraz nazywa, więc na twoim miejscu brał bym lapka bez systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal199909

Chce laptop od razu z systemem, nie chce mi sie bawić z załatwianiem licencji, bo to nie takie prosty w każdym przypadku i instalowaniem systemu.

 

Polecicie tego huaweia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal199909

Kupiłem huaweia do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Co sądzicie o tym laptopie: https://www.x-kom.pl/p/443086-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-330-15-i5-8300h-8gb-1tb-gtx1050.html Czy to dobry wybór do 3000 zł? Oczywiście dołożyłbym do niego SSD. Zastosowanie: SolidWorks, nowsze gry, Netflix.

Załóż nowy temat, tak szybciej uzyskasz pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Co sądzicie o tym laptopie: https://www.x-kom.pl/p/443086-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-330-15-i5-8300h-8gb-1tb-gtx1050.html Czy to dobry wybór do 3000 zł? Oczywiście dołożyłbym do niego SSD. Zastosowanie: SolidWorks, nowsze gry, Netflix.

 

Z słabszym procesorem lecz lepiej wyposażony.

Lenovo Legion Y520-15 i5-7300HQ/8GB/128 GTX1050 2999 zł

Matryca FULL HD IPS matowa, wygodna podświetlana klawiatura, procesor 4 rdzeniowy 7 generacji Kaby Lake, dobre głośniki od Harman (firma od JBL), USB Typu C, bardzo dobrze rozmieszczone porty, dysk SSD M2 PCIe NVMe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...