Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamilkowalewski

Jaki router do internetu 500/30Mb?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Na WiFi mam aktualnie około 80/30Mb na routerze który dostałem od UPC. Czy można zwiększyć te prędkości do jakiś sensownych niskim kosztem? Głównie używam internetu przez kabel, ale na WiFi przydałoby się chociaż z 200Mb downloadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WiFi mam aktualnie około 80/30Mb na routerze który dostałem od UPC.

A jaki router masz od UPC, biały Connect Box (Compal CH7465LG)?

Wartości, które podałeś wskazują, że łączysz się w pasmie 2,4GHz w standardzie N z prędkością 300Mbps. I to jest prawidłowe, bo pewnie karta WiFi w urządzeniu odbiorczym na więcej nie powala. Prawdopodobnie nie musisz zmieniać routera, a kartę WiFi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki router masz od UPC, biały Connect Box (Compal CH7465LG)?

Wartości, które podałeś wskazują, że łączysz się w pasmie 2,4GHz w standardzie N z prędkością 300Mbps. I to jest prawidłowe, bo pewnie karta WiFi w urządzeniu odbiorczym na więcej nie powala. Prawdopodobnie nie musisz zmieniać routera, a kartę WiFi...

 

 

Tak, mam tego najnowszego Connect Boxa. Zmieniłem nazwę sieci dla 2,4Ghz i 5Ghz i łączę się teraz tylko z 5Ghz. Prędkość skoczyłą do 450Mb. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzeba rozdzielić nazwy SSID dla obu pas, wtedy można wybierać standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...