Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nukenin

Monitor +-2000zł gry, filmy, ogólny użytek.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję kupić monitor na troszkę dłużej. Gram na ps4 i pc, dużo oglądam filmów, przegladam fora, jak i trochę gram w gry moba na zaawansowanym poziomie.

 

Kompletnie nie wiem co kupić. W oko wpadł mi dell u2717d czy to dobry monitor i posiada Flicker free? Czy w tej cenie dostanę coś lepszego?

 

Lenovo l27q-10 oddałem trzy razy, nie pamiętał ustawień podswietlenia i kontrastu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś coś polecić? Szukanie gdzie infIej nic nie da jeśli nie wiem czego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To marketing szeptany?

 

Masz 5 postów, z tego 3 na temat monitorów nikomu nie znanej marki... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak właśnie jest, generalnie na papierze wszystko niby fajnie tylko pytania mam takie: kto to produkuje i gdzie są testy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z opini włochów wynika, że to ostatni sort... plastik badziew, kruchy, trzeszczy, czasami klej wystaje panel badziew często wypalone piksele

 

Opini jest sporo, szkoda że tych negatywnych dużo. Zazwyczaj zwracaja i kupuja markowy model. Polecam google szperanie for i translator :)

 

 

 

 

Brać i sie nie zastanawiać jak ktoś jest kamikadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie przebije tego aoca na ips za 9 setek wiem bo miałem a i troche monitorów w swoim życiu widziałem tych z wysokiej półeczki jak i tych z niższej.tego yashi też bym chętnie obadał.aoc ma freesync,75hz,redukacja migotania no i kosztuje 5 setek mniej ale nie ma co się oszukiwać tak jak pisałem już kilka razy te wszystkie szkiełka w granicach 1200-1600pln to praktycznie ten sam poziom co aoc za 900pln :E miałem porównanie z kilkoma sztukami i któryś model asusa za ponad 1500pln wyraznie świecił gorzej niż aoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...