Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MrKetiw

Thermalright Macho 120 HR-02

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam chłodzenie Thermalright Macho 120 HR-02, zmieniam platforme na AM4, byłem bardzo zadowolony z tego chłodzenia i nie zmieniałbym go na nic innego z tym że brakuje mi zestawu montażowego pod AM4... Pisałem do przedstawicieli polskich ale niestety nie posiadają takiego zestawu więc napisałem do niemieckiego przedstawiciela, odpisał że jeśli kupiłem Macho HR-02 po 2017 roku to mogę dostać ten zestaw gratis tylko musze zapłacić za przesyłke.

 

Czy ktoś może posiada takie chłodzenie kupione po 2017 roku i byłby w stanie zrobić zdjęcie ? Byłbym bardzo wdzięczny. Może to być równie dobrze inne Macho HR-02 nawet to większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2017 zmienił się rozmiar stopy chłodzenia, jak i rozmiar zapinki stopy. Nie dopasujesz do starszego Macho 120.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2017 zmienił się rozmiar stopy chłodzenia, jak i rozmiar zapinki stopy. Nie dopasujesz do starszego Macho 120.

No to kaplica i tak muszę sprzedać w takim razie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąc, chłodzenie sprzedane teraz sie zastanawiam czy kupić Macho HR-02 tylko ze tym razem 140 czy BeQuiet Dark Rock 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BeQuiet jest cichszy i ładniejszy ;)

Ale lepszy chyba Phanteks PH-TC14PE tylko musisz się zapytać czy z zapinką do AM4 (nowe dostawy mają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BeQuiet jest cichszy i ładniejszy ;)

Ale lepszy chyba Phanteks PH-TC14PE tylko musisz się zapytać czy z zapinką do AM4 (nowe dostawy mają)

Z tym że róznica w cenie to 50 zł, warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, Thermalight nie jest zły w kategorii Cena/wydajność to chyba jedno z najlepszych chłodzeń obok tańszego Fortisa czy droższego Grandisa, a jest od nich lepiej wykonane.

 

BeQuiet jest trochę cichszy, ładniej wygląda i jest tak w ręku solidniejszy na moje (ale dla wydajności chłodzenia to bez znaczenia.). Ma lepszy wentyl i o ile się nie mylę BeQuiet chyba jak Noctua dosyła zapinki do nowych podstawek za koszt przesyłki bodajże (Noctua za darmo, czym mnie ujęli ;) ).

Czy różnica jest warta 50 zł ciężko powiedzieć, ogólnie w testach Macho jest minimalnie wydajniejszy (bo i większy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bequiet nie ma w pudełku zapinki na am4 to z miejsca odpada ale na pudełku jest napisane ze pasuje do am4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma w zestawie. Mówię o potencjalnych przyszłych podstawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...