Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

przemo22627

GIGABYTE GA-AB350-GAMING do ryzen 2600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupuje ryzena 2600, nigdy nie robiłem OC i tutaj jeśli się odważę to na pewno nie będę robił jakiegoś spektakularnego czy profesjonalnego OC np powyżej 4ghz z podbijaniem napięcia. Jedynie na stockowym chłodzeniu podbije żeby w miarę temp były ok.

CZy ta płyta gigabyte ga-ab350-gaming: https://www.amazon.com/GIGABYTE-GA-AB350-Gaming-RYZEN-Smart-Motherboard/dp/B06XDNB3G4?th=1 spokojnie pociągnie ten proc ? Od jednego z userów mogę zakupić w komplecie z gpu i nie chciałbym wpakować sie w niepotrzebne problemy ..

I pytanie gaming jesl lepsza wersja w porównaniu do gaming-3 ?

I czy bez problemu ja zainstaluje w SilentiumPC Brutus 410 Pure Black BT-410 : https://www.x-kom.pl/p/119782-obudowa-do-komputera-silentiumpc-brutus-410-pure-black-bt-410.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie płyty mają ten sam VRM i z tego powodu bym Ci odradził gigabyte, bo jest słaby jakościowo i wydajnościowo jeśli chodzi o sekcję zasilania, poszukaj płyty najlepiej od MSI np. b350 pc mate/ pro vdh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam osobiście Ryzena 1600 @ 4 GHz i 1.4 V na tej płycie i nie ma tragedii jeśli chodzi o temperatury VRM, ale mam tą płytę głównie z powodu atrakcyjnej ceny kiedy ją kupowałem, jak wyżej wziąłbym coś z bogatsza sekcją zasilania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dylemat do tego ryza z tą plyta mam w ofercie do kupna ... znajac mnie pewnie i tak nie bede robil OC a kolega DillGang mowi że 1600 kreconego ryza daje rade obsłużyc ta plyta, gdzie pwoszechnie wiadomo ze 1600 mocniej sie grzeje i ma wiekszy pobor jak 2600 ? moze warto zaryzykowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...