Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mikolaj612

[S] Anteny LTE

Rekomendowane odpowiedzi


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Cześć! Obserwuje temat, tym samym na podstawie @Lameismyname wczoraj właśnie zamontowałem Inno3d RTX 4070 Super Twin, z tym że nie OC.  Widzę bardzo satysfakcjonujące wyniki po UV - sam bardzo chciałbym to zrobić, ale nie zależy mi na nie wiadomo czym. Chciałbym obniżyć temperatury (stock 66-70C), natomiast przyznam szczerze, że nigdy tego nie robiłem.  Jakim programem, oraz jakie ustawienia z waszego doświadczenia mam zastosować, aby jak wyżej, zmniejszyć temp i wyrównać (może i polepszyć?) wydajność? 
    • Polecam samemu potestowac. Mysle ze FSR 3 z czasem bedzie lepszy ale na dzien dzisiejszy odstaja i troche szkoda. Pytanie czy softwareowo da sie wogole dogonic rozwiazania hardwareowe bo tutaj moze byc pies pogrzebany, dlss ma lepsza jakosc obrazu a samo FG dziala znacznie lepiej.
    • Tak szczerze to jakieś cuda na kiju piszesz  
    • no  ja będę wyzyskiwał  chłopów jak zły taki  micro management  TW się szykuje w sam raz w oczekiwaniu na nowego Medievala
    • Serio musisz brnąć w najmniej opłacalnego RTX4060ti 16gb lub już lepiej rx7700xt, bo 8gb to może być kiedyś za mało w lipnej grze AAA ? Skoro kiedyś prostowałeś piny w procesorze to bez problemu złożysz komputer, skoro już to robiłeś. Nic się nie zmieniło, a AM5 ma teraz piny w płycie głównej. Wtedy kup sobie używanego rx6600 z gwarancją (600-700 zł) i czekaj aż przestanie Ci wystarczać.... I tak ograsz wspomniane tytuły w max ustawieniach i 60fps 1080p. Ewentualnie nową kartę z promocji.... Zanim wykorzystasz kartę powyżej rtx4060, to ich ceny mocną spadną, ponieważ następna generacja kart powinna nieco pozmieniać. Sam siedzę na gtx1660ti, ponieważ nie ma nic wartego zmiany sprzętu, no chyba że rzucę się na CP2077 z PT.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...