Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Afropolak

MSI B450 Tomahawk - jak wyłączyć ledy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Państwu.

 

Nie jestem pewny czy w dobrym dziale umieściłem posta - jeśli nie to proszę o wybaczenie i przeniesienie do poprawnego

 

Moje pytanie jest krótkie - czy wie ktoś czy da się - a jeśli się da to jak - wyłączyć permanentnie podświetlanie mojego Tomahawka? Nie jestem fanem RGB, irytują mnie prześwity przez siatkę mesh z przodu etc etc i chcę to wyłączyć w pieron, ale za każdym restartem komputera ledy na płycie się zapalają i muszę wyłączać je z Mystic Lights App co jest trochę uciążliwe jeśli muszę to powtarzać co raz.

 

Jest jakiś sposób żeby wyłączyć je raz na zawsze? Oczywiście z ewentualną możliwością ręcznego włączenia i/bądź przywrócenia do stanu default jeśli kiedyś zmieniłbym zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biosie powinieneś mieć opcję wyłączenia podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem ślepy i ją pominąłem albo jej tam nie było ponieważ już ze dwa razy przeglądnąłem ten bios i nie natknąłem się na nic związanego z ledami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć oprogramowanie od MSI, MysticLight

 

Wspomniałem przecie wyżej że mam to pobrane i tym wyłączam. A ja chce wyłączyć to na wieki wieków amen z możliwością ewentualnego wskrzeszenia ręcznie.

Chciałbym żeby przy włączaniu kompa ledy sie nie zapalały i żebym nie musiał ich za każdym razem wyłączać ręcznie przez aplikację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tak. Przy włączaniu kompa będą się zapalać i jak program się załaduje to wtedy zgasną. W programie wyłączasz i zapisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić obudowę na taką bez okna, albo pozaklejać malutkimi kawałkami czarnej taśmy diody :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...