Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Excellion

Niedrogie głośniki do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Przeglądam internet już kilka dobrych godzin i nie mogę się zdecydować jakie głośniki do komputera kupić... Preferowałbym głośniki 2.0, jednak jeśli miałaby być odczuwalna różnica, to mogłyby być też 2.1.

W chwili obecnej utknąłem pomiędzy takim wyborem:

1. Microlab B77 : które w mojej ocenie są paskudne, ale mają pozytywne opinie.

2. Logitech Z333 : o których niewiele wiem, ale opinie kupujących są w miarę pozytywne, ale co istotniejsze nie są już dla mnie paskudne :D

 

Które z powyższych wybrać? A może ktoś ma jakąś inną propozycję?

Z góry dziękuję za odpowiedzi! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie zestawy stereo nie będą miały niskiego basu ze względu na 4'' i mniejsze głośniki niskotonowe, które są w nich najczęściej montowane.Te Logitechy i inne tanie 2.1 nie będą miały sopranu ze względu na brak tweeterów (a to co widać na obudowach niektórych modeli to bardzo często atrapy, jak np. we wspomnianych Logitechach Z333 :E).Wybierz te, które pasują do twoich oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Z333 to dość przełomowy model, z porównań na youtubie grają znacznie lepiej niż konkurencja, ale trzeba by samemu porównać. Wiekszość modeli tej firmy to syf więc uważałbym. Z 2.1 zastanowiłbym się jeszcze nad Microlabami FC330 (ale obecnie chyba tylko używane). Microlaby B77 grają w porządku, ale zapomnij o basie. Trochę mocniejsze będą Edifiery R1600TIII, ale nadal jeśli potrzebujesz zejścia i mocy basu to raczej odpadają, za to grają już bardzo ładnie jak na komputerówki. Z uzywanych znajdziesz też Microlaby Solo 6C, ale te wymagają już więcej miejsca i lepszej akustyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie zerknij też na Modecom MC-MHF60U grają dość przyjemnie (choć ja osobiście preferuję 2.0), chyba lepsze od FC 330.

 

Solo 6C od siebie mogę polecić na allegro widzę, że za 370 zł są nówki bez pilota (który i tak jest shitowaty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...