Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bosspezzini

Windows 10 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Otóż mam taki problem. Mam laptopa z Windowsem 10 i pojawia się problem ze starymi grami. Jedna z moich ulubionych gier Kozacy 2 nie działa. Plik .exe nie chce się włączyć. To znaczy na pasku zadań pojawia się ikonka aplikacji, ale znika tak szybko jak się pojawia. Towarzyszy temu pewien dźwięk. Próbowałem już pykania z trybami zgodności i uruchamianiem jako administrator, ale ciągle to samo.

Macie jakieś pomysły, rady?

Z góry dziękuję

P.S Nie wiedziałem gdzie dodać ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z Kozakami jest tak...piszę na przykładzie mojego kolegi bo lubi grę i niestety nie może pograć...wersja gog podobno działa ale nie jest PL,inne niestety nie...próbowałem u niego ponad godzinę z pomocą wujka google rozwiązać problem i się nie udało...miał jeszcze do tej gog wgrać spolszczenie ale nie dał znaku więc chyba odpuścił sobie granie,,,gra się u niego uruchamiała,czołówka przeleciała a później niemożność ruchu kursora i zwiecha,muza leci coś tam słychać a gra nie działa...nie pomogły tryby zgodności,uruchamiania jako admin i kupa tłumaczonych za pomocą translatora znalezionych porad...nic nie zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydziel sobie partycje kilkanaście GB i postaw na niej XP lub w7 32bit i zainstaluj na niej gre.

Ja na jednym z notkow mam XP, 7 i 10 do różnych celów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wydzielić te partycje i jak zainstalować Windowsa dajmy na to 7?

Nie chce niczego zepsuć, Windows10 jest mi tak obcy, że tam nic nie ogarniam

 

Kozacy 2 nie są z kolekcji klasyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Tylko jak ty chcesz odpalić grę z zabezpieczeniem StarForce na Windows 10 ? Przecierz chyba każdy o tym wie że obsługa niektórych starszych DRMów została usunięta z Windows 10 bo za bardzo integrowały w system i niebyły łatane. Wersja GoG Kozacy II działa bo DRM został usunięty z gry. Jak chcesz grac w Kozaków II to: 1. Kupujesz cyfrowa kopię gry (STEAM/GoG) lub 2. wgrywasz crack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...