Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BitGamer

Jaka karta graficzna do grania ? Radeon RX580/590 RX680 ? Czy GTX 1070/1060 2060 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zapewne wszyscy już ostygnęli po premierze Rtxów które jak wiadomo szału nie robią a kosztują w cenie auta dla typowego kowalskiego ale nie o tym jest ten wątek :D

 

Otóż tak poszukuje karty graficznej najlepszej do grania w budżecie do około 1500 zł max (używki też wchodzą w grę) Typów jest kilka .

 

Radeon RX580/590

Radeon RX680 (Wiadomo będzie odgrzewany kotlet ale jeśli dostanie te 10/15% lepsze osiągi od RX580 i nie będzie aż taki prądożerny a cena będzie przystępna to jest to ciekawy wybór )

 

Jeśli chodzi o AMD wiadomo trzeba by było poczekać na testy RX590 i RX680

 

Druga propozycja to karty z rodzinny zielonych

 

Oczywiście NR 1 to GTX1070 oczywiście używany

Kolejna propozycja to GTX1060

No i na koniec oczywiście nie wiadomo kiedy będzie premiera to 2060

 

Kartę chciałbym kupić w tym roku lub jak trzeba będzie poczekać to w Q1 2k19 nie śpieszy mi się ale chciałbym poznać waszą opinie co polecacie w tym segmencie cenowym i co teraz najbardziej się opłaca .

 

Komputer jak w sygnaturce. Monitor zostanie bez zmian LG 23MP68VQ-P mam go od prawie 2 lat i super mi się na nim pracuje dlatego póki nie padnie nie będę go wymieniał bo nie ma to sensu , Monitor obsługuje FreeSync .

 

Czekam na wasze opinie i co o tym wszystkim sądzicie pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartę chciałbym kupić w tym roku lub jak trzeba będzie poczekać to w Q1 2k19 nie śpieszy mi się

 

Wróć za kilka miesięcy jak się zdecydujesz i pojawią się nowości o których wspomniałeś.

Na temat pozostałych kart, już wszystko napisano, bez problemu znajdziesz wszystko co chcesz wiedzieć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeglądając najnowsze testy 1060 vs 580 jednak skłaniałbym się ku 580 czy 590 jak wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn RX590 / RX680 ma być w tym roku dlatego jak by to wyglądało w miarę to jest sens kupna Radeona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już aktualnie RX 580 potrafi być lepszy niż 1060 GTX, jeśli tylko komuś pobór prądu nie przeszkadza, a co dopiero 590, czy 680.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje ale zastanawia mnie jak różnica bedzie między RX590/680 a GTX 1070 bo jeżeli będzie nie wielka to lepiej kupić nowego Radeona niż używkę 1070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie uzywane gtx 1070 nie maja konkurencji , mozna dorwac z gwara po 1k bez problemu ... tylko nie kupuj na forum bo tu jacys durnie potrafia dawac ogloszenia po 1.1 k za gtxa 1060 "_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje ale zastanawia mnie jak różnica bedzie między RX590/680 a GTX 1070 bo jeżeli będzie nie wielka to lepiej kupić nowego Radeona niż używkę 1070

zastanawiasz się co ty piszesz ???? 590/680 i niewielka różnica między 1070 :E na prawde musisz ostro bujać w obłokach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiasz się co ty piszesz ???? 590/680 i niewielka różnica między 1070 :E na prawde musisz ostro bujać w obłokach

 

Cały wątek jest bez sensu, autor pominąwszy fakt, że chce kupić kartę po nowym roku, to pyta o coś, czego nie ma i nie wiadomo czy będzie. RX 690 czy 680 to dalej tylko plotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ze mam czas ale jak trafi mi się jakaś fajna oferta to kupie karte w tym roku .

 

Ale dzięki za wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przynajmniej łatwo rozpoznać na rynku wtórnym pokoparkowe karty od kart od graczy. 1060 1k w niezłej wersji od osoby i wysyp 1070 i ti po 1200-1400 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o używce R9 NANO w cenie 660zł , ta karta powinna być szybsza od RX580 nawet o 20% ? ,cena kusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
    • No cóż, każdy ma własne formy rozrywki Ustawa otwiera drogę do rozpoczęcia procedur, które mają kosztować £1.8M za każdego jednego deportowanego. Trzeba dużo fikołków, żeby uznać to za zabawne, do tego chyba za wygraną? PS. Początkowo zagrożeniem deportacji do Rwandy mieli być również...Afgańczycy, którzy wcześniej byli objęci rządowym programem...pomocy dla Afgańczyków, którzy pracowali dla Wielkiej Brytanii przed wycofaniem się z Afganistanu (ARAP). Po fali krytyki rząd się wycofał z tego, zapewne cię rozśmieszającego do łez, pomysłu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...