Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WarHead24

Klawiatura mechaniczna do 250-300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klawiatury mechanicznej do grania za cenę w temacie. Może być na cherrach czy kailh. Inne preferencje? Najlepiej z podświetleniem (nie musi być rgb). Mój faworyt to Patriot V730, tylko na filmach z yt podświetlenie zdaje się pulsować, wręcz migotać niezależnie od ustawienia. Czy to prawda? Jeśli tak to rezygnuję z tego modelu, bo dyskotekę mieć w oczach nonstop to słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki gatunek gier grasz? Dopłacają nieco ponad 50 zł. kupisz spokojnie coś na Cherry MX i myślę, że warto dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako taki szary gracz w większości wota, a nie jakiś tam uber duper nerd komputerowy nie zauważy różnicy w użytkowaniu na przykład brązowych przełączników cherry i kailh (może wytrzymałość) :) A ta klawiatura kosztuje nawet 200zł najmniej w sklepie sferis, tylko martwi mnie to podświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako taki szary gracz w większości wota, a nie jakiś tam uber duper nerd komputerowy nie zauważy różnicy w użytkowaniu na przykład brązowych przełączników cherry i kailh (może wytrzymałość) :) A ta klawiatura kosztuje nawet 200zł najmniej w sklepie sferis, tylko martwi mnie to podświetlenie.

 

Skoro grasz od czasu do czasu to zgaduje, że potrzebujesz klawiatury, która po prostu długo Ci posłuży. Nie lepiej kupić coś na Outemu? Np. Thor 300 TKL? Jeśli w zasadzie głównie grasz na komputerze to Outemu Red. Nie ma sensu za bardzo się pchać w nie wiadomo jakie mechaniki będą tylko zwykłym graczem. Z czego słyszałem to między brązowymi Kailh, a Cherry jest akurat spora różnica, więc szukałbym czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed kupnem klawiatury na outemu warto przejść się do jakiegoś sklepu i poklikać na klawiaturze - switche są okropnie głośne i (moim zdaniem) nieprzyjemne dla uszu. Volcano na blue musiałem oddać po godzinie użytkowania, nie dałem rady wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten hyperx alloy jest fajny gdyby właśnie nie ten hałas. Niektóre mechaniki to jakiś koszmar. Nie wiem jak ludzie z takim czymś wytrzymują w domu. Chyba, że mieszkają jeszcze w akademiku :)

Kiedy nie jestem w jakimś sklepie, to wszystkie klawy wydają mi się zdecydowanie za głośne, chyba że to jakaś membranówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...