Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

afqedart1

Myszka z 12 przyciskami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam się do zakupu myszki takiej do 300zł. Ma posiadać z boku 12 przycisków. Tylko moje pytanie jest takie. Jak to wpływa na jej działanie? Jaka jest szansa, że podczas poruszania myszką nacisną się te przyciski? Do sklepu mam kawałek, a po za tym w sklepie nie przetestuje tego tam samo jak w domu :) Jak by to miało pomóc to myszka ma mi służyć do World of Warcraft :D Może ktoś zna lepsze alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Używam od kilku lat do WoW-a myszki Logitech G600 - wiem stary już model ale ma się świetnie i nigdy mnie nie zawiódł. Ma łącznie 20 przycisków w tym właśnie 12 z boku. Nie zdarza mi się przypadkowo nacisnąć tych przycisków pod kciukiem.

Są wyprofilowane co ułatwia odnalezienie właściwego przycisku.

Dosyć szybko można się przyzwyczaić do używania tych bocznych przycisków.

Na alledrogo są po ok. 200zł brutto dostępne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lioncast lm30

 

nie powinny się wciskać, kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być 11 przycisków? Jeśli tak, to zdecydowanie nr jeden jest logitech G502. Poniżej 300zł kupisz go na tej promce https://lp.x-kom.pl/a/pga2018/

Jeśli koniecznie 12, to wybór jest mniejszy, głównie lioncasty i kilka średnich roccatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za zainteresowanie tematem :)

 

Chyba zdecyduje się na Logitech G600. Byłem w sklepie i miałem ją w ręku. Idealnie leży mi w dłoni i cena też jest przystępna. Po za tym mam już jednego logitecha za 179zł i świetnie działa już od 2 lat.

 

Jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...