Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EdiSk8

Po włączeniu komputerowa ciągłe samoczynne restarty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zmieniłem stary wentylator od Fortis'a bo już był za głośny na SPC Sigma PRO, przy okazji wyczyściłem wnętrze komputera sprężonym powietrzem.

Podłączyłem PC, włączam i co chwilę komputer się sam restartował, wyłączał się i na nowo włączał, monitor w ogóle nie reagował. Wyłączyłem go całkowicie z sieci, zamieniłem miejscami RAM, wtyczki wszystkie na nowo podłączyłem, załączam i znów to samo. Nagle po chwili sam się uruchomił i wszedł normalnie do Windows'a.

Potestowałem chwilę BF1, temperatury nie przekraczały 60 stopni. Nagle PC się zawiesił, że musiałem go resetować i sytuacja się znów powtórzyła z ciągłym samoczynnym resetowaniem, po jakimś czasie znów się uruchomił i do wieczora już był spokój.

Skąd takie akcje? Wymieniłem tylko wentylator, a tu takie czary. Macie jakieś pomysły gdzie może leżeć przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na płycie masz opyłek metalu? i powoduje zwarcie w postaci restartów?

ewentualnie zrób clear cmos i zobacz czy coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na płycie masz opyłek metalu? i powoduje zwarcie w postaci restartów?

ewentualnie zrób clear cmos i zobacz czy coś pomoże

Po pracy włączę komputer i zobaczymy czy będzie problem, jak znów się pojawi to ściągnę szkło hartowane i jeszcze raz odmucham sprężonym powietrzem, a jeśli to nie zadziała to zrobie clear cmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skocz do Big Heada i pożycz jakiś nowy zasilacz, bo Twój jest już dość wiekowy jak się nie mylę. A clear CMOS jest moim zdaniem trochę bez sensu ale zawsze można sprawdzić, ale potem mogą wystąpić problemy z ponownym OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...