Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stalik123

[Zamknięty]i7-3770 + 4GB DDR3 1333

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/i7-3770-4gb-ram-CID99-IDx6sj3.html

 

 

Witam! Mam do sprzedania procesor Intela, a dokładniej - Intel Core i7-3770 na podstawce LGA1155 z rodziny Ivy Bridge. Zrobiony na litografii 22nm, w specyfikacjach zegary normalne 3.40GHZ(naprawdę od 3. 30GHZ), a z turboboost'em 3.90GHZ(naprawdę dochodzi nawet do 4.10GHZ). Ma 4 rdzenie i 8 wątków co robi go dość potężnym procesorem i dodaje do niego jego boxowe chłodzenie od Intela.

-

-

W cenie jest również 1 kość 4GB RAM GOODRAM 1333MHZ DDR3 z opóźnieniem jeśli się nie mylę CL9.

-

-

Proszę pisać na OLX.

Wszystko jest sprzedawane razem - zestaw. Wszystko jest sprawne. Na tą chwilę te części są jeszcze u mnie w komputerze, ale jak będzie ktoś zainteresowany kupnem lub wymianą to dam zdjęcia.

-

-

A co do wymiany to mogę zamienić za i7-2600/I7-2600K i 8GB RAM DDR3 1600MHZ wolałbym w dwóch kościach po 4GB, ale może być i jedna 8GB + dopłata w granicach:

(z procesorem i7 2600) - 100zł

(z procesorem i7 2600K) - 50zł.

-

-

Odpowiem na różne pytania powiązane z tymi częściami, mogę testować czy co tam ktoś będzie chciał.

-

-

Brak możliwości negocjacji, odbiór osobisty, wysyłkę też mogę rozważyć. Jeśli chcesz wysyłkę pobraniową to musisz być w 100% pewien że ją odbierzesz.

-

-

Uprzedzając niektóre pytania:

Wszystko jest w bardzo dobrym stanie technicznym jak i pod względem wyglądu - ja dbam o takie rzeczy.

 

Nie wystawiam faktury ani paragonu.

 

Te przedmioty nie mają już gwarancji własnej, chyba że RAM ma dożywotnią, ja nie daje gwarancji.

 

Nie przyjmuję później zwrotów jeśli cokolwiek by się wydarzyło nawet podczas transportu.

 

I jeśli jesteś naprawdę zainteresowany KUPNEM to nie będzie potrzeby zejścia z ceny.

-

-

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

 

 

 

WSZELKIE INFORMACJE DOT. CENY LUB LOKALIZACJI SĄ WŁAŚNIE W LINKU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...