Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

payne99

Monitor do PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Mam zamiar kupić PS4 i mam kilka pytań :

1.Czy ten monitor nadaje się do grania na konsoli https://www.x-kom.pl/p/169642-monitor-led-24-269-dell-u2414h.html

2.Mój monitor nie ma wbudowanych głośników, jeżeli podłączę głośniki przez wyjście słuchawkowe i konsolę przez HDMI to dźwięk będzie ok ?

3.Czy do grania w 1080p warto dopłacać do PS4 PRO ? Bo z tego, co widzę na YT to różnicy nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A więc, monitor jak każdy z hdmi w sumie, nadaje się do grania na konsoli, jak najbardziej.

2. Wyjścia słuchawkowego nie ma, jedynie na padzie, a to podobno nadaje w MONO... aby to zrobić potrzebujesz głośników z wejściem optycznym (ponieważ takie znajduje się z tyłu konsoli).

3. Generalnie z doświadczenia wiem, że PS4 PRO ma po prostu lepszą wydajność. Gry chodzą troszkę lepiej, konsola mniej się poci itp. Jasne, różnicy w wyglądzie obrazu nie zauważysz, lecz w płynności jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mono to jest słuchawka w zestawie, zwykłe słuchawki na padzie normalnie działają, jest 21 wiek ludzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli wyjście słuchawkowe w monitorze tylko zastanawiam się, czy jakoś dźwięku nie będzie gorsza, jeżeli podłącze głośniki w ten sposób. Co do PS4 Pro to raczej odpuszczę, bo konsolę kupuję tylko dla gier na wyłączność i RDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jakość nie wiem czy będzie gorsza czy też nie, to może być loteria.

 

Tylko pomyśl, czy po prostu już nie bardziej się opłaca te głośniki z tym cyfrowym wejściem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...