Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lapovsky

Zestaw komputerowy +-2500 zł do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam planach w przeciągu miesiąca zakupić nowy komputer, zależy mi by dało się na nim pograć w nowe tytuły i ogólnie był w miarę możliwości wydajny. Budżet to około 2500 zł, czy możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy taki zestaw będzie ok czy można coś jeszcze zmienić by było lepiej?

 

I drugie pytanie, czy na takim komputerze będą występować problemy z grami czy powinno działać płynnie?

 

AMD Ryzen 3 2200G 3,5GHz

MSI B450M PRO-M2

Crucial 8GB 2666MHz Ballistix Sport White CL16 (2x4GB)

Zotac GeForce GTX 1060 MINI 3GB GDDR5

Dysk twardy Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300 OEM

SilentiumPC Regnum RG4 Pure Black

Zasilacz SilentiumPC 500W Vero L2 Bronze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Ryzen 3 2200G 3,5GHz to procesor 4 rdzeniowy ze zintegrowaną kartą graficzną, która nie będzie Ci potrzebna przy GTXsie 1060. Zamiast niego kup Ryzena 1400, który nie ma Integry ale posiada 4 rdzenie i 8 wątków. W rozdzielczości 1080p(fullHD) nie powinieneś mieć w tedy większych problemów, nawet z najnowszymi grami. (czasami trzeba będzie wyłączyć, lub odrobinę zmniejszyć niektóre detale/fajerwerki)

 

PS. Pamięć przydało by sie wybrać szybszą np. Patriot Viper 4 DDR4, 2x4GB, 3000MHz

 

No i w przyszłości możesz dokupić dysk SSD na system, to naprawdę zwiększa komfort korzystania z PC, i to dość znacznie.

 

Ryzen 5 1400 AM4- 539 zł -ProLine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem Cię i wyszedł mi taki zestaw, powiedz mi czy to dobre zestawienie i czy można by było jakoś trochę odchudzić cenowo o kilka stów? może zmiana karty graficznej na trochę tańszą? co myślisz?

 

Pamięć Patriot Viper 4 DDR4, 2x4GB, 3000MHz, CL16 (PV48G300C6K)

Procesor AMD Ryzen 5 1400, 3.2GHz, 8MB (YD1400BBAEBOX)

Płyta główna MSI B450M PRO-M2

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 MINI ITX OC 3GB GDDR5 (192 Bit) HDMI, 2xDVI, DP, BOX (GV-N1060IXOC-3GD)

Dysk Toshiba P300 Performance 1TB

Zasilacz SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W SPC166

Obudowa SilentiumPC Aquarius X70W (SPC141)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast M2 bierzesz Vero L2, uzywany GTX1060 3GB i nie kupujesz obudowy. Gotowe! Tylko na zasilaczu duzo nie oszczedzisz, wiec raczej nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...