Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

StachuGamer

Gry na steam

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie wgrać cracka do csa albo czy bf4 będzie działał dobrze ze strony fabryka gier pl?

Pytam sie bo na moim koncie na steamie po przesiadce na nowego kompa xoś sie ewidentnie zpieprzyło i za csa zapłaciłem 54zł a za bfa zapłaciłem 64zł na g2a i nie chcą te gry działać. I nie odpowiadajcie żeby zpróbować tego czy tamtego bo próbowałem wszystkiego nawet na innym kompie i dalej dupa. Po prostu czy da sie pobrać i już

 

Edit: i czy będzie działać sprawnie oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Forum nie umieszczamy komentarzy lub odnośników (linków) do stron internetowych, które naruszają prawo, w szczególności:

(...)

- przyczyniają się do łamania praw autorskich,

 

Sproboj czegos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedynie chyba sprowadzić egzorcyste i niech to naprawi... MÓWIĘ wyarźnie że nic nie działa nawet na innym kompie nie dxiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jakaś "fabryka gier pl" ma do csa czy bf4, ale na pewno nikt Ci tu nie doradzi jak crackować czy piracić grę, to nie jest forum od tego.

 

A w ogóle to co to znaczy, że gry nie chcą działać?

 

Jeśli grę kupiłeś a nie masz jej na koncie to przede wszystkim zwróć się do Steam dlaczego Ci usunęli grę z konta, albo zwróć się do sprzedawcy, który sprzedał Ci klucz o refund.

Na bazarach takich jak g2a czy inny kinguin zdarzają się różne typki, a gry czasami mają różne źródła i kupione były niekoniecznie legalnie, np. kradzionymi kartami. W przypadku wykrycia takiej transakcji i klucza do gry, który w takiej transakcji się znalazł, taka kopia zostaje blokowana na Steamie i usuwana z konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działA w sensie takim że pobieram z konta zapłaconą już grę i gdy ją odpalam wyskakuje komunikat po angielsku że gry nie można uruchomić na tym urządzeniu chociarz na innych kompach działa a na steamie jest. batllefileda uruchomiłem i śmiga tylko cs sie keszcze nie chce odpalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Nie działA w sensie takim że pobieram z konta zapłaconą już grę i gdy ją odpalam wyskakuje komunikat po angielsku że gry nie można uruchomić na tym urządzeniu chociarz na innych kompach działa a na steamie jest. batllefileda uruchomiłem i śmiga tylko cs sie keszcze nie chce odpalić

 

A może kupiłeś klucz z blokadą regionalną ? niektóre klucze wymagają tylko VPN podczas aktywacji klucza a są i takie które wymagają VPN nawet podczas grania. Jeśli jednak masz normalny klucz tzn bez blokady regionalnej to masz coś zwalone w systemie i witaminka ci nie pomoże.

 

 

PS: klucze wymagające VPN są niezalecane bo jak boot na steamie trafi na twoje konto i wykryje że była zmiana IP na rosyjskie/ukraińskie/azjatyckie itp.. to ci usunie klucze z konta a jak będziesz to robić często to możesz dostać bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wgraj crack do csa i bf, najlepiej tego samego na pewno będą działać online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...