Forum PCLab.pl: potrzeba nowej myszy - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

potrzeba nowej myszy

#1 Użytkownik jest niedostępny   Patryk_ru2001 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 18 Październik 2018 - 22:09

Witam, potrzebuję w miarę wytrzymałej myszy. Dotychczas korzystałem z bezprzewodowej Logitech m185 2 lub 3 razy a ostatnio kupiłem Esperanza za 40 zł. czasem mam problem z wyczuciem i jak się zestresuję to walę w klawisz albo go wciskam z całej siły. Myszka najlepiej przewodowa (raczej tańsza) i najlepiej do stówy. co do wytrzymałości, Logitech nie zacinał się przez 3-6 miesiące a Esperanza zacina po 2 miechach (jak na zużycie klawisza jest gwarancja, to chętnie wymienię, a za 2 miechy wrócę i znów wymienię bo się klawisz zużył i tak myszki za darmo do końca życia haha). Co do kształtu to żeby była normalna, to znaczy nie koniecznie gładka, ale nie o jakiś wymyślnych kształtach. Zastanawiałem się nad Logitechem G102, ale nie wiem czy nie siądzie mi zbyt szybko ten przycisk. Napiszcie mi co o niej myślicie i polećcie wasze ciekawsze propozycje. Na razie z przyciskiem JESZCZE wytrzymuję, ale nie wiem jak długo.

#2 Użytkownik jest niedostępny   szyszek2121 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 18 Październik 2018 - 22:42

Powiem Ci szczerze, kiedyś korzystałem z tej od A4 Tech Bloody Blazing (Sprawdź produkt w sklepach (oryginalny link usunięty automatycznie na prośbę sklepu do którego prowadził)) i była naprawdę super. Dopiero później sobie kupiłem Steelseries Rival 100 i... byłem w szoku jaka jest beznadziejna wytrzymałość. Po pół roku przestał mi działać lewy przycisk i koniec, do wyrzucenia.

Więc podsumowując, od siebie mogę polecić Sprawdź produkt w sklepach (oryginalny link usunięty automatycznie na prośbę sklepu do którego prowadził) ale nie mówię, że jest NAJLEPSZA, po prostu sam bym ją jeszcze raz kupił :)

#3 Użytkownik jest niedostępny   Sary 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2018 - 18:50

Hej, tez w tej chwili używam myszki A4 Techa, model Bloody A-60. 2 miesiąc nie sprawia mi kłopotów. Link do allegro gdzie można wyrwać tanie myszki (część produktów z 12 mies gwarancją) i nie tylko, np. z uszkodzonym pudełkiem, czy innymi nieznacznymi wadami https://allegro.pl/u...we-4576?order=m Powinieneś sobie coś znaleźć.

Ten post był edytowany przez Sary dnia: 19 Październik 2018 - 18:51

#4 Użytkownik jest niedostępny   mcrobert666 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Październik 2018 - 19:21

bierz w ciemno, http://us.geniusnet....scorpion-m6-400, mam model 600, ale masz topke sensor, bardzo dobre wykonanie i 65zeta, swego czasu 600 była po 73pln, soft pełna konfiguracja.

#5 Użytkownik jest niedostępny   JohnyTheMusician 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 25 Październik 2018 - 15:25

Ja bym na Twoim miejscu wstrzymał się do Black Friday (jest za miesiąc), wtedy będą mega dobre promki na myszki (zazwyczaj są) i coś co normalnie jest za 150, może zgarniesz nawet poniżej stówki.

#6 Użytkownik jest niedostępny   lothar90 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 26 Październik 2018 - 15:09

G102 to jest ponoć to samo co dobry i sprawdzony g203 https://www.x-kom.pl...ming-mouse.html

#7 Użytkownik jest niedostępny   fliperpl 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Październik 2018 - 20:12

a90/al90 to kozak myszka.

kilka lat temu jak miałem tendencję do czasami uderzenia myszką to nie szło jej zepsuć, gdzie jakieś 6 myszek innych marek za 300 ziko padały jak muchy ;)

Ten post był edytowany przez fliperpl dnia: 26 Październik 2018 - 20:12

Strona 1 z 1