Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tcep

NEC / EA244WMi

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Opłaca się zakupić ten poleasingowy monitor za 370 zł? NEC / EA244WMi klasa A. Gwarancja sprzedawcy na 12 msc. Będzie to drugi monitor do programowania właściwie.. do Photoshopa się nada? Lekkie projekty graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Niskie PWM. Lepiej szukać EV2436/EV2455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hejka,

 

Opłaca się zakupić ten poleasingowy monitor za 370 zł? NEC / EA244WMi klasa A. Gwarancja sprzedawcy na 12 msc. Będzie to drugi monitor do programowania właściwie.. do Photoshopa się nada? Lekkie projekty graficzne.

Trafiają się mrugające, niewiele szt ma tą wadę ale jednak. Jeśli na to dostaniesz gwarancją i nie bedzie to jakiś złom ... . Do Photoshopa pewnie wymagałby jakiejś kalibracji, bo nieco pewnie już za sobą ma, można go sprzetowo kalibrować, pewnie 100-200 zł trzeba doliczyć za usługę. Jak nie masz tysiąca zł, to pewnie i tak cięzko o coś lepszego z nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niskie PWM. Lepiej szukać EV2436/EV2455

 

Niestety z tego co widzę to w/w monitory nie na mój budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie poleasingowy monitor nie powinien być taki zły, myślę że nie należy się go obawiać.

Co do samego modelu cena wydaje się być atrakcyjna (jeśli jest w dobrym stanie), specyfikacja nienajgorsza

 

Sklep na allegro ma 4k komentarzy, same pozytywy. Mam 14 dni na odstąpienie od umowy i 12 miesięcy gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...