Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aksior

Myszka logitech bezprzewodowa max 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Niestety padł mój poczciwy logiteh mx620 i zamierzam kupić jakaś fajną myszkę w zakresie 120-250zł

 

Wpadła mi w oko Logitech MX Anywhere 2S, jednak mam pewne obawy

 

port bloutuch - czyli rozumiem że nie ma sticka do włożenia do pc i jak nie mam w stacjonarnym takiego portu to mi nie zadziała?

 

czy myszka w jakiś sposób będzie kompatybilna z xp? bo siedzę na xp(lubię) wszędzie w sieci zaczyna się od win7 informacja...

 

jak to jest z tymi wbudowanymi aku? wysiadają jak w telefonach po 2 latach? czy aku są dostępne na rynku i da rady samemu ew jakiemuś serwisowi rtv zlecić wymianę? Bo nie wiem jak to obecnie jest w myszkach itp( ale w telefonie wbudowana bateria to średnio wydatek 150-200 zł za wymianę+bateria co 2 lata) Bo bateria najzwyczajniej sie grzeje, słabo trzyma, szybko traci %...)

 

 

 

jaką myszkę ewentualnie polecalibyście do xp wielkości mx 620 (interesuje mnie tylko firma logitech) bo lubię duże garbate myszki...w rozsądnej cenie? najlepiej okolice 200 (250 max)

 

(czasami gry, ale częściej obróbka graficzna+ net)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

powraca temat myszki(odłożony w czasie z powodu wyjazdu za granicę).

Szukam myszki, raczej logitech, następcy mx620

 

założenia:

- na baterie paluszki( te ładowania anywhere s2 z wbudowanym akumulatorem słyszałem i czytałem że shit, po roku dwóch myszka do wywalenia i słabo trzyma akumulator...przy 6-8h użytkowania kilka dni)

- kompatybilna z XP (oraz win 7) ale gównie xp

- nano odbiornik pod usb (boututcha nie mam zatem odpada)

 

znalazłem m705 i anywhere mx 1 na baterie(czy one są kompatybilne z xp? oraz która jest nowsza? i lepsza?)

od premiery mx620 chyba w 2009r nie było nic wartego podobnego poza tymi dwoma ww do 2017r?

Te nowe gamingowe typu g603 itp odpadają..prost, nieładne jak z przed 20 lat:) a i mało gram...głównie internetu+praca w photoshop, gry to max 20%

 

help me!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

powraca temat myszki(odłożony w czasie z powodu wyjazdu za granicę).

Szukam myszki, raczej logitech, następcy mx620

 

założenia:

- na baterie paluszki( te ładowania anywhere s2 z wbudowanym akumulatorem słyszałem i czytałem że shit, po roku dwóch myszka do wywalenia i słabo trzyma akumulator...przy 6-8h użytkowania kilka dni)

- kompatybilna z XP (oraz win 7) ale gównie xp

- nano odbiornik pod usb (boututcha nie mam zatem odpada)

 

znalazłem m705 i anywhere mx 1 na baterie(czy one są kompatybilne z xp? oraz która jest nowsza? i lepsza?)

od premiery mx620 chyba w 2009r nie było nic wartego podobnego poza tymi dwoma ww do 2017r?

Te nowe gamingowe typu g603 itp odpadają..prost, nieładne jak z przed 20 lat:) a i mało gram...głównie internetu+praca w photoshop, gry to max 20%

 

help me!

 

 

pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...