Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fart12

zdjęcia w sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy możecie zaproponować jakieś sprawdzone serwisy, gdzie można dodawać i skutecznie usuwać zdjęcia?

 

Chodzi mi o to, żebym mógł dodać zdjęcie i uzyskać do niego link.

Oczywiście link można użyć na różnych stronach internetowych, czy serwisach.

Jeśli zdjęcie mi się znudzi lub straci na aktualności to usuwam fotkę i ona znika z wszystkich stron, gdzie podałem odnośnik.

 

Próbowałem już na różnych portalach, ale zawsze sprowadzało się to do tego, że zdjęcie nie było już widoczne na tym koncie, gdzie je dodałem, ale link pozostawał aktywny i fotka była nadal dostępna na innych portalach, gdzie znajdował się link. Musiałbym na każdą stronę wchodzić ponownie i usuwać odnośnik. Czasem jest to po prostu niemożliwe, dlatego wolałbym sterować tym zdjęciem u źródła i jednym ruchem wykluczyć fotkę wszędzie dookoła.

 

Dodam, że chodzi mi o możliwość dodawania zdjęć z komputera więc portale typu instagram czy snapchat raczej odpadają.

Bardziej interesowała by mnie strona typowo do umieszczania zdjęć w sieci, ale z możliwością utworzenia DARMOWEGO konta i możliwość kontrolowania zdjęć.

 

Strona nie musi być trwała.

Fotki mogą z niej same znikać i to nawet dość szybko (powiedzmy 1-2 dni od dodania jak dla mnie to wystarczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak usunę fotkę to link staje się nieaktywny?

Niestety chyba nie. Nawet teraz na szybko dodałem zdjęcie i usunąłem i link nadal działa. Ale pewny nie jestem. Natomiast wiem, że ta strona mnie nigdy nie zawiodła, to mogę zagwarantować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i niestety zdjęcie nie znika :(

Ale i tak dziękuję za chęć pomocy.

 

Dokładnie o taki serwis mi chodzi, tylko z możliwością trwałego usunięcia zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze sprawdzić deviantart, ale tutaj akurat nigdy nie korzystałem, więc nie wiem czy będą znikać zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że jakiś cache to trzyma jeszcze parę minut. Sprawdź po kilku/nastu minutach po usunięciu zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że jakiś cache to trzyma jeszcze parę minut. Sprawdź po kilku/nastu minutach po usunięciu zdjęcia.

I chyba tak właśnie jest, jak teraz sprawdziłem to nie ma śladu po zdjęciu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz wrzucić na google drive, a później po prostu usunąć to ze swojego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Poszukałem u wuja gugle trochę i przez całe popołudnie przekopałem kilkadziesiąt stron.

Powiem szczerze, że łatwe to nie było, bo wszystkie strony "trzymają pamięć" nawet po usunięciu fotki.

Ale.... tadammm... udało się.

 

Gdyby ktoś kiedyś stał przed podobnym problemem to wrzucam gotową odpowiedź.

http://TinyPic.pl

 

Na darmowym koncie do 10 zdjęć.

Pełna możliwość działania.

Prosta obsługa.

Jedno kliknięcie i wywala zdjęcie w eter.

Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...