Forum PCLab.pl: Problem z chrome - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem z chrome Oceń temat: ***** 1 Głosów

#1 Użytkownik jest niedostępny   paulthepilot 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 19 Październik 2018 - 22:19

Czesc, otoz niedawno zakupilem laptopa z xkomu... z nim wszystko wporzadku ale w chromie nie moge zmienic strony startowej juz reinstalowalem, usuwalem wszystkie dane chrome i nadal ta *** strona xkomu juz siedze i rece opadaja nic nie dziala a jak zmienie na google to po restarcie przegladarki znowu nieszczesny xkom. Na firefoxie reinstal pomogl. Ktos cos? https://imgur.com/a/VpARmzA

dodam ze jak ustawie ustaw domyslna od razu xkom gdzie mozna to zmienic?

Ten post był edytowany przez paulthepilot dnia: 19 Październik 2018 - 22:33

#2 Użytkownik jest niedostępny   toska78 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2018 - 20:50

Jak jeszcze nie poradziłeś sobie ze zmianą strony głównej w Chromie, zrób i podaj logi z narzędzia FRST.

#3 Użytkownik jest niedostępny   paulthepilot 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 22 Październik 2018 - 10:03

Z problemem poradziłem sobie w następujący sposób, usunąłem folder Google z AppData/Local programem Unlocker, ponieważ z ustawieniami uprawnień administratora coś było nie tak, pomimo wielu różnych ustawień uprawnień administratora to był pierwszy problem. Później pojawił się kolejny, po ustawieniu chrome pod siebie po wyłączeniu i ponownym włączeniu przeglądarki ustawienia same się restartowały, nawet zainstalowany AdBlock usuwał się i musiałem na nowo instalować, tutaj odinstalowałem Comodo oraz Bitdefendera i problem zniknął. Pewnie coś blokowało ustawienia, tak mi się zdaje. Teraz zastanawiam się czy zostawić Samego defendera windy czy zainstalować coś dodatkowego jak myślicie?

Strona 1 z 1