Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paulthepilot

Problem z chrome

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, otoz niedawno zakupilem laptopa z xkomu... z nim wszystko wporzadku ale w chromie nie moge zmienic strony startowej juz reinstalowalem, usuwalem wszystkie dane chrome i nadal ta *** strona xkomu juz siedze i rece opadaja nic nie dziala a jak zmienie na google to po restarcie przegladarki znowu nieszczesny xkom. Na firefoxie reinstal pomogl. Ktos cos? https://imgur.com/a/VpARmzA

 

dodam ze jak ustawie ustaw domyslna od razu xkom gdzie mozna to zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak jeszcze nie poradziłeś sobie ze zmianą strony głównej w Chromie, zrób i podaj logi z narzędzia FRST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z problemem poradziłem sobie w następujący sposób, usunąłem folder Google z AppData/Local programem Unlocker, ponieważ z ustawieniami uprawnień administratora coś było nie tak, pomimo wielu różnych ustawień uprawnień administratora to był pierwszy problem. Później pojawił się kolejny, po ustawieniu chrome pod siebie po wyłączeniu i ponownym włączeniu przeglądarki ustawienia same się restartowały, nawet zainstalowany AdBlock usuwał się i musiałem na nowo instalować, tutaj odinstalowałem Comodo oraz Bitdefendera i problem zniknął. Pewnie coś blokowało ustawienia, tak mi się zdaje. Teraz zastanawiam się czy zostawić Samego defendera windy czy zainstalować coś dodatkowego jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...