Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kain

Cisza wyborcza

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dostaje stadami PW z pytaniem "dlaczego mam bana" etc. Informuję że na górze strony jest czerwony napis o ciszy wyborczej. W świetle przepisów prawa odpowiadamy za publikowane na forum treści łamiące prawo więc ktoś na górze uznał obecne rozwiązanie za najlepsze. Przy okazji wykorzystamy ten czas na pracę nad baza danych forum więc tak całkiem stracony nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem w komunikacie trzeba napisać, że :

Możliwości pisania postów na forum oraz komentowania artykułów na portalu PCLab.pl, zostały zawieszone na czas trwania ciszy wyborczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest:

Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą funkcja komentowania została wyłączona do dn. 2018-10-21 godz. 21:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na głównej takiego komunikatu nie widzę... a publikowanie go na forum (gdzie ogólne pojęcie typu "funkcja komentowania" może być łatwo odczytywane jako odnoszące się tylko do artykułów na stronie głównej), zmyliło zapewne wielu użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jak napisałem dostaje mnóstwo PW w tej sprawie. Nie mam pojęcia dlaczego to zostało w ten sposób "załatwione" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Someone didn't get the memo... OR memo was never sent.

 

Aby było jasne :

Jestem PRZECIWNY zamykaniu forum na czas ciszy wyborczej (i podejrzewam że wielu innych użytkowników też podziela moją opinię).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ale nikt mnie o zdanie nie pytał. Podejrzewam, że jakieś sensowne powody za tym stały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion złotych kary chyba jest najlepszym powodem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi maksymalnymi karami, to jest jak z internetem Netii : Od pół, do miliona złotych :D

Dodatkowo one tyczą się tylko podawania sondaży w trakcie ciszy, za rozpowszechnianie materiałów wyborczych jest marne 20 tysi. :P

Nie przypominam sobie aby ostatnio zamknięto forum na czas ciszy wyborczej... ale może onet musiał zapłacić zbyt wiele ostatnim razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_jJYDfT39865894BrkrEDllI19vMQC1mS.jpg

 

 

 

 

Onet przestraszył się że bagiety mogą po nich przyjechać i zamknęli całe forum :E (za 1.000.000zł można kupić sporo bagietek ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pclab_absolutna_pustka_zps4glbwpsp.png

Podobno najpopularniejsze forum w Polsce o tematyce "komputerowej"... ta, jasne ;)

 

 

 

 

 

edit

pclab_wow_muchopostow_zpsemv9hdyf.png

Jeden post w ciągu 24 godzin, faktycznie "najpopularniejsze forum w Polsce o tematyce komputerowej" ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi

 

A tak na serio to co onet zrobił to żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęli mi bana ! :8

 

A teraz proszę mi pokazać idiotę, który założył wszystkim kaganiec na forum komputerowym (średnia wieku pewne 15) ze względu na wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko pclab, ale wszystkie fora strony blogi związane z onetem.

Gdzie indziej nie było takiej cenzury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszę się do Gordona aby mi napisał pismo o odszkodowanie za straty moralne i się nie wypłacicie :E

 

Oooo Trzaskowski wygrał w Warszawie :E I bardzo dobrze, jakby Hanka startowała to bym na nią zagłosował. Policzek dla PiSu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba największy, albo jeden z największych idiotyzmów z jakimi spotkałem się od kiedy korzystam z neta :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa się obroniła :) muszę chyba kuzynce pogratulować gdyż jako słoik z południa Polski ,przyczyniła się do tego :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek był decyzyjny i/lub wykonawczy w tej sprawie nie rozumie napisu w logo pclaba. Smutne i przykre :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej akcji widać jaką niezależność ma pclab. A ludzie tam pracujący nie mają nic do gadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy pracownicy pclab...pozostaje zapytać: czy już się wstydzicie tego, gdzie pracujecie, czy jeszcze dalej nie?

 

Ach. I te wpisy moderatorów, mimo blokady globalnej. No słabe to no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że taka blokada była fajna, ile to czasu na inne rzeczy nagle się zrobiło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne. Akurat miałem 2 dni wolnego, chciałem się ponabijać z 9900k a tu co? Jajco. Słaba akcja. Bardzo słaba.

 

Wiecie, że taka blokada była fajna, ile to czasu na inne rzeczy nagle się zrobiło :E

 

Poproś moda któregoś to pewnie bez problemu Ci przedłuży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • O boże naprawdę ... Co  do lotów  nad prywatną posesją   to : Zakazu prawnego  nie ma  ale  musi być poszanowana prywatność  osób     ,a samo latanie bez zgody może być już naruszeniem i nieposzanowaniem prywatności ,a robieie zdjęć  czy nagrywanie   prywatnych posesji ,osób  podchodzi pod stalking  ,naruszenie wizerunku  tym bardziej   opublikujesz  gdzieś te materiały .   Warto zatem pamiętać, że choć przepisy dotyczące lotów dronem umożliwiają latanie nad prywatną posesją, to musi się to odbywać bez naruszania prywatności. Osoba zgłaszająca sprawę na policję może oskarżyć operatora drona o kradzież danych osobowych i wizerunku, naruszenie prywatności i nękanie https://ironsky.pl/czy-mozna-latac-dronem-nad-czyjas-posesja/   I chyba tyle w tych kwestiach z mojej strony  ,bo widze ze  masz  podstawowe problemy z odróżnieniem  przestrzeni publicznej  od prywatnej  , poszanowania  czyjejś prywatności  itp itd takie podstawy zycia w społeczeństwie  . To ze masz  drona nie  uprawnia cię  do tego ze  możesz zaglądać ludziom  przez okna  nie wiadomo w jakim celu .   Na jesieni  była u mnie akcja    gdzie miasto za pomocą  drona sprawdzało  czym ludzie palą w piecach  jakoś  urząd  potrafił wysłać  pismo   z informacją ze  w terminie  xx   będzie latał dron  nad moją posesją  w takim i takim celu . Nawet jak nie mieli obowiązku prawnego informować o takiej akcji bo  zachowali się po ludzku i  dali takie info aby mieszkańcy wiedzieli  co jest granie  i ze nikt ich nie podgląda /szpieguje ....    
    • Ale o czym Ty do mnie piszesz? Albo piszemy o czymś innym, albo kompletnie nie rozumiesz do czego wykorzystuje się drony. Cała dyskusja zaczęła się od tego, że ktoś napisał, że nie można wykonywać lotów nad prywatnymi posesjami i cały czas do tego się odnoszę. Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. - Konstytucja nie zabrania mi wykonywania lotu dronem nad terenem prywatnym. Nie wiem o jakiej licencji piszesz (albo Ty nie wiesz na jakich zasadach wykonuje się loty dronem). A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"? - to tylko pokazuje, że nie wiesz nic o lataniu dronem (polecam doczytanie chociażby o strefach). Masz zdjęcie poniżej i pisz akt oskarżenia na googla, że publikuje zdjęcie obiektu wojskowego jakim jest jednostka wojskowa. Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów -  czy ja gdzieś pisałem o zaglądaniu przez okna z wykorzystaniem drona?
    • Rock nie jest stary, tylko zdziadziały. On ma ledwie 46 lat.
    • Może to być poprzedzenie dla dużej ofensywy na Ukrainie, w tym na Kijów i Odessę.
    • No to słabo, MS powinien mieć swój launcher, a tego BN wywalić.   Zresztą i tak poczekam aż wyjdzie w maju 4 sezon.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...