Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kain

Cisza wyborcza

Rekomendowane odpowiedzi

No, Kuba - Czekam na avatar :D równe 7 dni.

 

Spadaj :D Na 15 minut przed 21 jeszcze pamiętałem, ale poszedłem z cug porządków i tak zorientowałem się przed 22 :lol2:

 

Dobra ale zakład to zakład, wyślij awatar :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że napisałem do Ryszarda, żeby jako mod zacytował przed 21 mój wpis szczerbaty.gif ale luz, udało się bez kantowania.

 

A co do avatarka.... Myślę, że ten będzie odpowiednio uwłaczający szczerbaty.gif

 

Mój link

 

 

To będzie piękny tydzień. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że napisałem do Ryszarda, żeby jako mod zacytował przed 21 mój wpis szczerbaty.gif ale luz, udało się bez kantowania.

 

A co do avatarka.... Myślę, że ten będzie odpowiednio uwłaczający szczerbaty.gif

 

Mój link

 

 

To będzie piękny tydzień. :)

 

Miłej zabawy niech się dzieje co chce 8:E

 

Ojj jak byś zagrał nieczysto to nici z wygranej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Administracja nie może nic zrobić. Onet nie jest przychylny PiSowi a to duża firma. Wystarczy kilka trolli i PCLab może zarobić milion kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak udzielam się na wielu forach, to pierwszy raz się tutaj spotkałem, aby na czas ciszy wyborczej zamykać całe forum. Zwykle jest zamykany tylko wątek "polityczny", jeśli takowy istnieje na danym forum. Tutaj to faktycznie jadą po bandzie na całego. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracja nie może nic zrobić. Onet nie jest przychylny PiSowi a to duża firma. Wystarczy kilka trolli i PCLab może zarobić milion kary.

Tyle, że niby w decyzjach związanych z forum mieli być niezależni od Onetu. A nie wiem, kto wie, że PCLab ma jakikolwiek związek z Onetem poza samymi userami i adminami.

 

Swoją drogą, wytłumaczy ktoś, jak to jest, że zdarzają się ludzie ze 100% ostrzeżeń, którzy normalnie piszą posty? To nie jest tak, że 100% ostrzeżeń = ban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że niby w decyzjach związanych z forum mieli być niezależni od Onetu. A nie wiem, kto wie, że PCLab ma jakikolwiek związek z Onetem poza samymi userami i adminami.

 

Swoją drogą, wytłumaczy ktoś, jak to jest, że zdarzają się ludzie ze 100% ostrzeżeń, którzy normalnie piszą posty? To nie jest tak, że 100% ostrzeżeń = ban?

 

Równa się. Tylko, że zakaz postowania trwa najdłużej 30 dni, zaś pasek - pierwsze 33 % - schodzi po 60 dniach. Kolejne procenty co kolejne 60 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że 100% ostrzeżeń = ban?

Nie.

1. Decyzje moderatorów w sprawie bana bywają różne.

2. Moderatorzy cofają swoje decyzje, pasków jednak nie da się chyba ręcznie cofnąć.

3. Możesz być w sytuacji, w której masz jeszcze 100%, ale już jesteś po krótkim banie.

4. No i to, co napisał wyżej bielas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Da się. Można podnieść, obniżyć, zostawić na tym samym poziomie, wpisać ręcznie poziom (pełny zakres).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, ale widzę że coraz gorzej na forum. Cisza wyborcza i całe forum leży :lol2: Już nie wspominając o braku https. Za anomalocarisa takich jaj nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wtedy było HTTPS? :)

 

HTTPS na forach internetowych ma pewną przykrą konsekwencję. Nie wyświetlają się osadzane na forum obrazki z serwerów, które są w zwykłym HTTP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że niby w decyzjach związanych z forum mieli być niezależni od Onetu.

No właśnie, niby.

 

Niby też już od 10 lat mamy nową wersję forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się skandalicznie. Przecież nowa wersja już jest praktycznie gotowa i praktycznie wdrożona. Przecież sam Kain widział na własne oczy, że to się dzieje.

Dajcie im chwilę jeszcze. No, góra z dekadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się skandalicznie. Przecież nowa wersja już jest praktycznie gotowa i praktycznie wdrożona. Przecież sam Kain widział na własne oczy, że to się dzieje.

Dajcie im chwilę jeszcze. No, góra z dekadę.

:thumbup: Chociaż jedno się nie zmieniło :E

 

To znaczy wtedy było HTTPS? :)

 

HTTPS na forach internetowych ma pewną przykrą konsekwencję. Nie wyświetlają się osadzane na forum obrazki z serwerów, które są w zwykłym HTTP.

 

 

Jakoś na ppc tego problemu nie mają :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się skandalicznie. Przecież nowa wersja już jest praktycznie gotowa i praktycznie wdrożona. Przecież sam Kain widział na własne oczy, że to się dzieje.

Dajcie im chwilę jeszcze. No, góra z dekadę.

Tak samo jak Kryndor pisze ksiązkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

مارتشين

Mamy jakiegoś Araba na tym forum :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jakieś tam forum O TEMATYCE KOMPUTEROWEJ wyłącza się na 2 dni z powodu ciszy wyborczej? Jak już tak bardzo chcecie tą cenzurę, to nie wystarczyłoby zamknąć na ten czas działów Dyskusje na tematy różne i Śmietnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jakieś tam forum O TEMATYCE KOMPUTEROWEJ wyłącza się na 2 dni z powodu ciszy wyborczej? Jak już tak bardzo chcecie tą cenzurę, to nie wystarczyłoby zamknąć na ten czas działów Dyskusje na tematy różne i Śmietnika?

Przede wszystkim Off Topu politycznego.. ale błagam, no nie całe forum :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jakieś tam forum O TEMATYCE KOMPUTEROWEJ wyłącza się na 2 dni z powodu ciszy wyborczej? Jak już tak bardzo chcecie tą cenzurę, to nie wystarczyłoby zamknąć na ten czas działów Dyskusje na tematy różne i Śmietnika?

Kpina i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...