Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mmniammm

EVGA gtx 7700 padła?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

po czyszczeniu kompa za pomocą pendzelka okazało się że nie daje sygnału do tv. Po sprawdzeniu chyba wszystkiego okazuje się że inna karta działa bez problemu. A ten czyszczonej nie wykrywa w ogóle. Jedyne co zrobiłem to odkrecilem z niej wiatraczki żeby wyczyścić.. Czy możliwym jest uszkodzenie przy takim zabiegu?

dodam że robiłem to w lateksowych rękawiczkach.

Na razie nie mam możliwości sprawdzenia jej w innej maszynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam co się mogło stać... Czy faktycznie mogłem ja uszkodzić w taki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam co się mogło stać... Czy faktycznie mogłem ja uszkodzić w taki sposób?

wątpię, może akurat nie miałeś szczęścia i padła, a może źle po czyszczeniu ją włożyłeś, może gdzieś nie dociska, wyjmij, przedmuchaj slot pcie i włóż z powrotem , dociśnij dodatkowe zasilanie odpowiednio, może nie łączyło, jest sporo rzeczy co powodują, że karta nie daje sygnału (oprócz tej najważniejszej, że wyzionęła ducha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, moze hdmi akurat padlo? od pedzelka niepadnie karta, zebys wiedzial jak sprzet sie u mnie wala, po salono kuchni gdzie sie gotuje, wystawia pranie itp, a wszystkie graty, karty luzem na biurku na pajaka, a w rekawiczek to nigdy w zyciu nie mialem na sobie, wrecz bym powiedzial ze ciezko cokolwiek uwalic, a zawsze mam sprzet z 2 reki. Napisz co sprawdziles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...