Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Crew 900

Sensor myszki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czujnik myszki, czy on powinien cały czas się świecić jednakowo ? Bo u mnie jest tak, że ten czerwony sensor się świeci i co chwila albo mignie lub na dłużej się przyciemnia (nie gaśnie).

No i jak ruszam myszką jest tak jakby łapała laga, lub ucieka w inną stronę a jak wolno ruszam to już w ogóle chodzi na boki...

Mysz kupiona w poniedziałek Fury Predator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej sensor ma tryb energooszczędny i zmniejsza intensywność diody, gdy nie wykrywa ruchu. To co dalej opisujesz to jest klasyczne zachowanie kiepskiej jakości budżetowych sensorów, niestety gdzieś musieli uciąć koszty, żeby myszka miała ładny design i podświetlenie za jedyne 35 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa wada tego sensora - polecam dopłacić nieco chociażby do Avago 3050.

 

A co do podświetlenia to sprawdziłbym w oprogramowaniu czy da się ustawić jasność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuć trochę grosza do jakiegoś sensownego gryzonia, bo to co kupiłeś to jest syf jakich mało. - zwróć tą i zobacz sobie na te :

 

Genius M6-400, Modecom MC-GM4, Natec GX57, Natec Krypton 190, Zalman ZM-M600R i inne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, najlepiej brać PixArta. Masz pewność że sensor jest najwyższej jakości. Z 3360/3389 masz do 250 zł np. coś od Dream Machines DM1 PRO S (179, ale było ostatnio w Promo na X-kom taniej chyba) albo jak chcesz 3389 to tutaj albo dopłacić do coś od Steelseries (oni mają te swoje TrueMove3, ale to jest praktycznie to samo co PixArt) albo masz nowego gryzonia też od DM - DM1 FPS, zbiera zarąbiste oceny głównie właśnie za sensor i kabel (mega elastyczny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej chłopaki piszą bierz coś z sensorem 3310/3360 jak DM1 Pro s lub najnowsza ich myszka DM1 FPS pierwsza tańsza i nadal kot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholery idzie dostać z tą myszką i chyba pada bo co jakiś czas sensor nie reaguje.

Myślałem nad jedną z nich i nie wiem na która się zdecydować :/

DM1 Pro S

 

SteelSeries 310

 

SteelSeries 310 Rival

 

G502

 

Dm1 Fps

 

MODECOM VOLCANO GMX5 BEAST

 

Od DM1 trochę odpycha mnie jakość materiałów...

 

 

Ostatecznie zdecydowałem się na steelseries rival 310 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...