Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

goders

Drukarka HP 1102-błąd skanera 52-podczas drukowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Posiadam drukarkę laserową hp 1102

Po jej włączeniu świecą się dwie diody jedna czerwona z rysunkiem trójkąta z wykrzyknikiem i druga zielona.

Przy drukowaniu pokazuje się komunikat błąd skanera 52.0 pokazuje mi się po prawej stronie zakup materiałów eksploatacyjnych – w komunikacie o stanie

We właściwościach w panelu sterowania drukarka –przy jej obrazku wyswietla się żółty trójkąt z wykrzyknikiem

Stronę do wydrukowania stanu materiałów eksploatacyjnych nie można wydrukować

 

1)czy już się toner skończył dlatego drukarka nie chce drukować –wczesniej drukarka prawidłowo drukowała –paliła się zielona tylko dioda

2)jak sprawdzić ile drukarka może wydrukować na danym tonerze

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd skanera nie ma żadnego związku z kończącym się tonerem.

 

Albo psuje się laser albo elektronika nim sterująca tak czy siak w tym modelu oznacza to praktycznie śmietnik tj. oddanie do utylizacji.

Chyba że znajdziesz serwis który mając używane części zrobi podmiankę za rozsądne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej drukowała mi prawidłowo

 

raz zdarzyło mi się że papier się zaciął-że niestety ręcznie musiałem pociągnąć stronę aby wyszła-ale później wydrukowałem kilka stron i drukarka dobrze drukowała do dzisiaj

 

- w preferencjach drukowania jak pamiętam był komunikat że jeszcze kilkadziesiąt stron powinien ten toner wydrukować.Dzisiaj włączam i 2 diody świecą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej drukowała mi prawidłowo

Telewizor przed awarią pokazuje obraz. Samochód przed awarią jeździ. Żarówka przed przepaleniem świeci.

A potem sprzęt się psuje i nie działa.

 

Ani zacięcie papieru, ani kończący się toner nie ma żadnego związku z awarią lasera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...