Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KlamotPL

ps4 vs ps4 pro problem laika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć planuje kupić sobie ps4 i mam problem z ps4 slim vs ps4 pro. To moja pierwsza konsola którą chce kupić do kompa jako zapas w razie gdyby kompa szlak trafił poza tym jest sporo exów do ogrania i mam na nie chrapkę.

 

Plejaka bym pocisnął do monitora 24 cale FHD i w tym wypadku warto kupować slima czy pro? wiadomo że pro jest mocniejsze ale jak wiele by dało w moim wypadku grania na 24 calach FHD.

 

Nie wiem czy jest sens dodatkowo bulić te 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziąć Pro, zwykły Slim to już przeżytek i widać to chociażby w RDR2 i innych wymagających grach gdzie masz częste dropy poniżej 30 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ps4 pro też są dropy, w miastach 28fps, na zwyklym ps4 25fps, dużej różnicy nie ma, rozdzielczość ps4 1920x1080, ps4 pro 1920x2160, więc na monitorze 1920x1080 będzie wyglądać niemal tak samo, ja bym brał zwykłe ps4 szczegolnie ze to tylko dodatek do pc a nie glowna platforma do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też jestem bliżej zdania c4ina, za 2 lata pewnie nowa generacja co widać po RDR 2 przytoczonym przez pana wyżej w dodatku ja chcę ogrywać exy pokroju unchartedy remastered Last of usy więc to jest chyba do tego stopnia dopieszczone obecnie że powinno i tak dobrze działać na ps4 slimie. A jeżeli fakt jest taki że detale są odrobinkę gorsze a różnica to zaledwie 3 fps to raczej nie ma sensu dopłacać tyle pieniędzy.

 

Czysty ps4 slim kosztuje 1300zł a pro 1700 więc różnica znaczna za to że gra odrobinę lepiej działa.

 

A do monitora 19 cali 1440x900 tez da rade podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TV FullHD i kupiłem sobie PS4 Pro głównie dlatego, że chciałem korzystać normalnie z Remote Play w dobrej rozdzielczości jak kobiecie zachce się oglądać M jak Miłość czy inne Zmierzchy. Ostatecznie jednak przeniosłem konsolę na biurko i mam podłączoną pod monitor 4K, więc można powiedzieć, że to był zakup przyszłościowy ;)

PS4 Pro ma jeszcze taki bonus, że przy standardowej rozdzielczości FullHD jest w stanie z niektórych gier wycisnąć więcej klatek, dać więcej detali, albo dropy są rzadsze.

 

Tu masz listę wszystkich ulepszeń w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do wniosku że jako zapasowy sprzęt kupię sobie zwykłego slima, kolega do tej pory ma pierwszego fata który mu dość dobrze działa a ja jakoś tak wielce nie wymagam, na pewno jak wyjdzie ps5 to wtedy sobie różnicę do tego dołożę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do wniosku że jako zapasowy sprzęt kupię sobie zwykłego slima, kolega do tej pory ma pierwszego fata który mu dość dobrze działa a ja jakoś tak wielce nie wymagam, na pewno jak wyjdzie ps5 to wtedy sobie różnicę do tego dołożę.

Mam od 3 lat PS4 fat podłączoną do TV 50 cali FHD i do exów w zupełności wystarcza :) Nie widzę sensu przy FHD kupowania PS4 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...