Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kacper2385

Ps4 slim vs ps4 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Mam zamiar kupić ps4 tylko zastanawiam się czy w wersji pro czy slim. Wiem że wydajność jest dużo lepsza w pro ale czy to przekłada się na FPS w grze? Jest to moja pierwsza konsola więc trochę się gubię, więc prosiłbym aby ktoś przedstawił mi różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie - masz telewizor FullHD i mało kasy - bierzesz slim, masz telewizor FullHD i dużo kasy - bierzesz Pro, masz telewizor 4K - bierzesz Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj starszy wpis ale dokładnie widać co daje PRO w określonych gierkach. Aktualnie, przy nowszych produkcjach uważam, że różnice są jeszcze bardziej widoczne. Osobiście, niezależnie od tego jaki miałbym TV, wybrałbym PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zgryz. Gdzieś 1,5 roku temu kupiłem używaną Slimkę do zwykłego monitora komputerowego, a obecnie mam telewizor 4k i biję się z myślami, czy by nie zmienić z tego powodu konsolki na Prosiaka. Gdyby miał bluray UHD nawet bym się nie zastanawiał i go brał, a tak nie mam pojęcia co robić. Co myślicie? Ile mniej więcej bym dopłacał przy zmianie na jakąś używkę? I czy się opłaca w sytuacji, gdzie multiplatformy ogrywam raczej na PC a Plejka służy do co-opów z partnerką i exów (z małymi wyjątkami, bo mam do przejścia np ME: Andromeda i Deusa Mankind divided na PS4)?

 

EDIT: Widzę, że nowa rewizja znacząco cichsza, to może bym się porwał na nowego prosiaka z RDR2 i opchnął grę... Albo czekać na cyber monday...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny zgryz. Gdzieś 1,5 roku temu kupiłem używaną Slimkę do zwykłego monitora komputerowego, a obecnie mam telewizor 4k i biję się z myślami, czy by nie zmienić z tego powodu konsolki na Prosiaka. Gdyby miał bluray UHD nawet bym się nie zastanawiał i go brał, a tak nie mam pojęcia co robić. Co myślicie? Ile mniej więcej bym dopłacał przy zmianie na jakąś używkę? I czy się opłaca w sytuacji, gdzie multiplatformy ogrywam raczej na PC a Plejka służy do co-opów z partnerką i exów (z małymi wyjątkami, bo mam do przejścia np ME: Andromeda i Deusa Mankind divided na PS4)?

 

Miałem podobny dylemat aż w końcu zdecydowałem się na pro ale też dlatego że kupiłem nowy tv 4k. Pro kupiłem w zestawie z fifa19 za 1700zl nowa wersje CUH7216B. Miałem slimke którą sprzedałem, fifke też sprzedałem oraz pada bo zostawiłem sobie swój poprzedni. Czyli podsumowując koszt konsoli mnie wyniósł 650zl a resztę odzyskalem. A co do Twojego pytania czy się opłaca to sam musisz sobie odpowiedzieć. Sam również posiadam kompa do ogrywania niektórych tytułów ale mimo wszystko zdecydowałem się na pro. Zastanawiałem się jeszcze nad kupnem XOX ale gry na wyłączność mnie przekonały do zostania przy sprzęcie od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat aż w końcu zdecydowałem się na pro ale też dlatego że kupiłem nowy tv 4k. Pro kupiłem w zestawie z fifa19 za 1700zl nowa wersje CUH7216B. Miałem slimke którą sprzedałem, fifke też sprzedałem oraz pada bo zostawiłem sobie swój poprzedni. Czyli podsumowując koszt konsoli mnie wyniósł 650zl a resztę odzyskalem. A co do Twojego pytania czy się opłaca to sam musisz sobie odpowiedzieć. Sam również posiadam kompa do ogrywania niektórych tytułów ale mimo wszystko zdecydowałem się na pro. Zastanawiałem się jeszcze nad kupnem XOX ale gry na wyłączność mnie przekonały do zostania przy sprzęcie od Sony.

Jak oceniasz głośność - Slim czy ten nowy 7216b cichszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz głośność - Slim czy ten nowy 7216b cichszy?

 

Mi chodziły porównywalnym poziomie czyli cicho, co do głośności nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...