Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Leszeczek

PLStore-oszuści

Rekomendowane odpowiedzi

PLSTORE - UWAGA OSZUŚCI !!!!!!!

Zamówiłem toner do drukarki Brother 1810E i w tytule przelewu, opisałem opłata za toner oryginalny i dalej specyfikacja. To co otrzymałem robi wrażenie, chiński zamiennik. Sprawę kieruję na policję i do prokuratury oraz do UOKiK. To są jakieś jaja, oferta zdjęciowa jedno a otrzymany towar to coś zupełnie innego. Uważajcie na ten sklp i najlpiej szerokim łukiem, ja postaram się dać odpowiednią reklamę w miejscowej prasie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym ich bronił, ale gdzie tam masz napisane że sprzedają oryginalne tusze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podałbyś tak chociaż link do tej aukcji i pokazał zdjęcia tego co otrzymałeś? Bo póki co to jest słowo przeciwko słowu, a nawet pewnie nie, ponieważ nie wierzę, iż jakaś większa forma nie napisałaby w aukcji, że dotyczy ona zamienników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś kupił tutaj ten toner:

http://www.plstore.p...-STRON/23213876

 

W opisie jasno jest napisane:

"FOTOGRAFIA W MINIATURCE PRZEDSTAWIA JEDEN Z WARIANTÓW OPAKOWANIA. PRODUKT MOŻE ZOSTAĆ WYSŁANY RÓWNIEŻ BEZ KARTONIKA LUB W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM. SPRZEDAWANE WKŁADY NIE SĄ NOWYM PRODUKTEM FIRMY HP"

Myślisz że jak kupisz tani chiński zamiennik, a w tytule przelewu napiszesz że chcesz oryginalny toner, to taki dostaniesz? lol2.giflol2.giflol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chciał przycebulić kilka złotych, i go przycebulili... Bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawę kieruję na policję i do prokuratury oraz do UOKiK. ... postaram się dać odpowiednią reklamę w miejscowej prasie....

 

Do trybunału UE i Watykanu jeszcze bym zgłosił :E

Pewnie sklep juz rozwaza upadłość :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trybunału UE i Watykanu jeszcze bym zgłosił :E

Pewnie sklep juz rozwaza upadłość :rotfl:

 

Najlepiej jak opisze sprawę na fb, pewnie sklep od razu wymięknie, przeprosi go i w ramach zadośćuczynienia wyśle jakiegoś drogiego lapka lol2.giflol2.giflol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdjęcie było brother tn 1030. Cena 124, więc dość sporo na zamiennik. Więc spokojnie, jutro składam doniesi Bernie z art. 286 KK, do tego UOKiK. Sprawę zgłaszam na policję. Już idzie info do Brother Polska o wykorzystywanie wizerunku i zobaczymy. Mam czas, aby tego typu aukcje miały problemy, i żeby więcej osób nie wprowadzano w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A linku się doczekamy czy też nie??

Muszę szukać za Ciebie?

http://www.plstore.pl/pl/p/TN1030%2C-Toner-do-Brother%2C-HL1110%2C-1112%2C-DCP1510%2C-1512/23213692

 

Przecież tu też jest jasno napisane:

 

"TONERY PO FABRYCZNEJ REGENERACJI PRZEZ NIEZALEŻNEGO PRODUCENTA. FOTOGRAFIA W MINIATURCE PRZEDSTAWIA JEDEN Z WARIANTÓW OPAKOWANIA. PRODUKT MOŻE ZOSTAĆ WYSŁANY RÓWNIEŻ BEZ KARTONIKA LUB W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM. SPRZEDAWANE TONERY NIE SĄ NOWYM PRODUKTEM FIRMY BROTHER. W PRZYPADKU PYTAŃ LUB WĄTPLIWOŚCI ZACHĘCAMY DO KONTAKTU POPRZEZ POCZTĘ ELEKTRONICZNĄ."

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdmK

"TONERY NIE SĄ NOWYM PRODUKTEM FIRMY BROTHER"... Niektórzy czytają wyłącznie "TONERY NIE SĄ NOWYM PRODUKTEM" bez "TONERY NIE SĄ PRODUKTEM FIRMY BROTHER". Moim zdaniem można było jaśniej opisać: "nieoryginalny, regenerowany"

Nie mniej, reakcja kupującego "nieco" przesadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zdjęcie było brother tn 1030. Cena 124, więc dość sporo na zamiennik. Więc spokojnie, jutro składam doniesi Bernie z art. 286 KK, do tego UOKiK. Sprawę zgłaszam na policję. Już idzie info do Brother Polska o wykorzystywanie wizerunku i zobaczymy. Mam czas, aby tego typu aukcje miały problemy, i żeby więcej osób nie wprowadzano w błąd.

 

No, i to mi się podoba! Jeszcze do You Can Dance bym ich zgłosił!

 

Edit: tylko kurde, tam jest chyba płatny SMS żeby zgłosić. To ogłoś zrzutkę na ten cel na pomagam.pl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to oszustwo - fotka tonera TN-1030 (jak oryginał) i cena się zgadza, choć ja bym dokładnie wszystko przeczytał i się nie nabrał. Jak to potraktuje policja, to też pewnie zależy od policjanta.

 

Toner nieregenerowany na Allegro kosztuje 15 zł z wysyłką i pewnie taki sam oni wysyłają. :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie nie czyta co sie kupuje i wynajduje jakies sklepy z dupy. A pozniej placz i pretensje do calego swiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie narzekam, tylko ostrzegam że PLStore z Grudziądza to naciągacze. Sam sobie poradzę, a teksty, że trzeba czytać lubię. To tak jakbyś chciał kupić mercedesa, masz go na zdjęciu i adnotacje "używany i naprawiony" a dostajesz malucha.

 

A swoją drogą, ponieważ mam szerokie grono na fb w całej Polsce, info o tej firmie już zaczęło latać. Więc, powoli rozejdzie się szeroko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie grono. .taki bystrzacha a tak sie dał zaladowac.. Obrazki kupuje LOL. Ale walcz. tylko nie zapomnij sie podzielic wynikiem starcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to oszustwo - fotka tonera TN-1030 (jak oryginał) i cena się zgadza, choć ja bym dokładnie wszystko przeczytał i się nie nabrał. Jak to potraktuje policja, to też pewnie zależy od policjanta.

 

Toner nieregenerowany na Allegro kosztuje 15 zł z wysyłką i pewnie taki sam oni wysyłają. :-]

Zgadzam się z tobą, jak dla mnie jest to coś na pograniczu oszustwa i strasznego cwaniactwa - nie ma się co czarować, że cena odpowiada jakości produktu.

 

Zdjęcie oryginału, a gdzieś tam niżej w opisie, że regenerowany czy tam zamiennik - słabe to, ale ja już się dawno nauczyłem, żeby wszystko przeczytać 10 razy przed zakupem, nawet szukam słów kluczowych za pomocą CTRL + F :E

 

Smutne to, że wiecznie trzeba się dokładnie wczytywać w aukcje czy ktoś nie sprzedaje "zdjęcia" telefonu czy innego syfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknął opis. To może teraz będą wysyłać oryginały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknął opis. To może teraz będą wysyłać oryginały?

Odkąd opisik zniknął to chyba (?) już muszą wysyłać to co na zdjęciu, czy się myle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Teraz wygląda na 100 proc., że sprzedają oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • "Pogoda to stan atmosfery w danej chwili, który jest chaotyczny i trudny do przewidzenia, a klimat to stan parametrów pogody uśredniony po kilkudziesięciu (zwykle trzydziestu) latach."   
    • Cytuję Ciebie, ale to odnosi się do wielu tutaj. Macie w sobie naiwność dziecka. Dla przykładu z twojego posta, mówisz kary i zakaz prowadzenia działalności w zakresie gromadzenia odpadów tak? No to dobra, karamy takiego delikwenta tak, że wypada z branży, i kto wchodzi na jego miejsce? Ktoś, kto wprowadzi takie standardy i takie ceny przyjęcia takich odpadów, że będzie wszystko zrobione na tip top. Oczywiście chętni ustawiają się "w długiej kolejce". Tymczasem w lasach ląduje coraz więcej śmieci dlaczego? Bo robi się coraz drożej i niestety, kiedyś wypijając puszkę monstera gdzieś w pobliżu było miejsce gdzie można było się legitnie pozbyć takiego odpadu. Teraz to wcale nie jest takie oczywiste. Mam wrażenie, że cała polityka gospodarowania odpadami odbywa się na zasadzie: "Nakażmy to, zakażmy tamtego, oczekujmy siamtego, a o sramtym pomyślimy później. A jak my to odbierzmy i zutylizujemy? Czy w ogóle na to co chcemy wprowadzić jesteśmy gotowi? będziemy martwić się później". Firmy, ale i gospodarstwa domowe nierzadko mają problem z pozbywaniem się w sposób skuteczny i zgodny z prawem wytwarzanych odpadów. Przykład? Wszelkiej maści opakowania wszelkiej maści z tworzyw sztucznych. Wszystko robione jest od dupy strony i przez to odpady trafiają do lasu, pod ziemię, za okno samochodu w trakcie jazdy, bo odbiór odpadów przy obecnych standardach ich zdawania po prostu jest niewydolny.
    • Tak, ale nie w ciągu 4-5 dni z -10 i 10 w dzień do +kilkunastu w nocy i +26 w dzień. Z reguły to "lato" z tego powiedzenia to było 15-17 stopni. @Melodyman nie, nie cisza jak mrozi, bo takie gwałtowne zmiany w ciągu kilku dni nie są niczym normalnym i to są anomalie m.in. związane z klimatem. Zatem niby piszesz że Twój chłopski rozum rozumie, a jednak nie bardzo.
    • No ale to jest po prostu lipny silnik, tak samo jak patologia w GTA4 które nie działa dobrze nawet na najmocniejszych współczesnych procesorach. Jest takie zjawisko jak piszesz, no ale to wynika tylko ze złego silnika, nie brałbym tego jako regułę że każda gra tak się będzie zachowywać. 
    • niestety, chlopski rozumie, pudlo wlasnie dlatego smiesza mnie te wszystkie ocieplenia przy kazdym tygodniu +20 a potem cisza jak mrozi XD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...