Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ARTURRO$$

ASUS Xonar DS/A vs Creative Sound Blaster Audigy SE 0570

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Dzisiaj po raz kolejny temat pod tytułem, która karta zapewni lepszy dźwięk - ASUS Xonar DS/A czy Creative Sound Blaster Audigy SE 0570?

 

Opinie, argumenty i spostrzeżenia mile widziane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS oczywiście i załaduj na niego LT1361/LT1364 lub od biedy jakiegoś LM/LME to tym audigy zamiecie podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS oczywiście i załaduj na niego LT1361/LT1364 lub od biedy jakiegoś LM/LME to tym audigy zamiecie podłogę.

Raczej nie chodzi tutaj o żaden sterownik tylko o amplifier/wzmacniacz z tego co wygooglowałem prawda? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Chodzi o OPAMPY (wzmacniacze operacyjne)

 

Odpowiedzi na pytanie z pierwszego postu nie znam bo nie miałem xonara niestety (słyszałem tylko opinie że gra dość mocno wysokimi tonami w standardzie)

 

Pewne jest to że audigy se to bdb opcja cena/jakość którą ciężko czymkolwiek przebić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po raz kolejny temat pod tytułem, która karta zapewni lepszy dźwięk - ASUS Xonar DS/A czy Creative Sound Blaster Audigy SE 0570?

W sumie to też zależy, DS jest lepszy technicznie ale jak go podłączysz pod jasne słuchawki to nie zdziwił bym się że Audigy lepiej by się zgrywał i dawał więcej przyjemności z odsłuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy do Xonara DS/A (w ogóle na stronie Asusa widnieje chyba jako samo DS, a w sklepach jako DS/A wiecie o co chodzi) również polecacie jakieś modowane sterowniki czy brać to co jest na stronie Asusa? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...